comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen'den Kayserispor - Galatasaray maçının hakemine

30 Ağustos 2019, Cuma 22:44
Rıdvan Dilmen'den Kayserispor - Galatasaray maçının hakemine

Rıdvan Dilmen, Kayserispor - Galatasaray maçını yorumladı. 

FutbolAena - Galatasaray, Süper Lig 3. haftasında deplasmanda Kayserispor'u 3-2 mağlup etti. Kırmızı kartların havada uçuştuğu tam 103 dakika oynandığı müsabakayı NTV'de Rıdvan Dilmen yorumladı. 
 

Kayserispor 2-3 Galatasaray Rıdvan Dilmen NTV yorumları


Geride 25 hakem kaldı. Bu hakemlere 4 kulüp Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray, Beşiktaş daha kontenjanı duruyor. Hakemlerin kafasında, Serkan Çınar ile Bülent Yıldırım'ı yediler. Geçmişte Cem Papila, Ali Aydın. Bu kulüpler hem uyarıyorlar. Bize karşı hata yapmayın derken. Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray da hata yaparsanız ona göre diyor. Hakemlerin hepsi bu psikolojiyle maça çıktı. 

"HAKEM DAĞILMIŞTI ZATEN"
Hakemlik futbolculuk gibidir. Mustafa Öğretmenoğlu amatör maçta başlamıştır. Yavaş yavaş büyük maçlara yönetim demiştir. 2 kırmızı kart söyleyeceğim. Tartışılabilir. Maçın kırılma anları mesela. Henrique'ye ikinci sarı kartı 40 metreden verdi. Kafaya koydu ikinci sarı kartla gidiyor. Tartışmasız bir sarı ise... Ne yaptı hakem? Geldi ve bana sana biraz önceki pozisyondan dolayı kart gösteriyorum dedi. Babel ile çarpıştı Henrique. Hakem doğru kararla oynattı. Yeni kurallar gereği ikinci sarı kartın avantajı olması lazım. Ayağa takıldı diye gösterdi zannedildi. Burada değil, önceki pozisyon. Hakem dağılmıştı zaten. Emre Mor'u da götüreyim dedi. Dağıldı çünkü. O da gitti gol oldu. 8 dakika süreç başladı ya. Umut Bulut'un golü oldu. İncelendi falan. Ancak Emre Mor ile Henrique'nin iki sarı kartı kafa dağılmasından kaynaklandı."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!