comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'a Igor Tudor tavsiyesi

01 Kasım 2017, Çarşamba 12:36
Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'a Igor Tudor tavsiyesi

Rıdvan Dilmen, son yazısında Galatasaray'ın Igor Tudor'u göndermemesi gerektiğini söyledi.

FutbolArena - Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 10. haftasında Trabzonspor'a 2-1 yenilen Galatasaray'ın Hırvat çalıştırıcısı Igor Tudor ile ilgili konuştu.

Galatasaray'da Igor Tudor'un ilk 8 haftada 7 galibiyet 1 beraberlik çıkardığını söyleyen Rıdvan Dilmen, Sabah'taki yazısında Galatasaray yönetimine tavsiyede bulundu.
 

Rıdvan Dilmen'den Igor Tudor yorumu


Rıdvan Dilmen, Igor Tudor'u değerlendirirken Mustafa Denizli ve Fatih Terim üzerinden örnek verdi. Rıdvan Dilmen şunları söyledi: 
"Galatasaray, Tudor'u göndermemeli" Tudor kesinlikle kalmalı. Son iki maçta bir puan alan Tudor, 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik almıştı. Rakiplerine de 3-6-7 diye fark attı. Tartışılmasını da doğru bulmuyorum. Teknik direktörler sürekli gelişim göstereceklerdir. 40'lı yaşlarda Fatih Terim, 50'li yaşlarda Mustafa Denizli'nin daha da geliştiğini düşünüyorum. Tudor da her gün üzerine koyacaktır. 'G.Saray deneme tahtası mı?' diyebilirsiniz ama bir gerçek var ki, Tudor transferde hata yapmadı. Takım başarısız mı? Hayır. İlk yarıyı 1-2 bitirme ihtimali yüksek mi? Evet, eleştiriyoruz, zorlu maçları kazanamıyor ama gidip-gitmeme tartışması gereksiz."

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)