comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'a çarpıcı cevap! 'Hani mahkeme? Fatih Terim...'

13 Aralık 2017, Çarşamba 20:14
Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'a çarpıcı cevap! 'Hani mahkeme? Fatih Terim...'

Galatasaray'ın geçtiğimiz aylarda resmi internet sitesinden mahkemeye vereceklerini açıkladığı Rıdvan Dilmen'den sarı kırmızılı kulüp hakkında çarpıcı açıklama geldi. 

FutbolArena - Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'a mesaj! Geçtiğimiz aylarda canlı yayında Galatasaray'ın transferleri hakkında NTV Spor'da yaptığı açıklama nedeniyle sarı kırmızılı kulüp tarafından mahkemeyi verileceği açıklanan Rıdvan Dilmen, Türk futboluna dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. TRT Spor Futbol Zirvesi programında konuşan Rıdvan Dilmen şu ifadeleri kullandı:

"GALATASARAY SOSYAL MEDYAYA GÖRE HAREKET EDİYOR"
Yöneticiler sosyal medyaya göre hareket ediyor ve bu özellikle Galatasaray'da var. İnsanlar şunu ayırt edemiyor. Ben tarafsızım dersem bana inanmayın. Ben tarafım. Ben Fenerbahçeliyim ama ben objektifim. Tarafsızlık ile objektifliği ayırmak lazım. Ben mesela hiç Fatih Terim'den bahsetmesem, "Fatih hocanın gelmesini istemiyor." diyecekler.

"FENERBAHÇE MEDYASI DÜNYANIN EN BÜYÜK YALANLARINDAN BİRİ"

Bu var. Fenerbahçe medyası diye bir atasözü var. Dünyanın en büyük yalanlarından biridir. Fenerbahçe medyasıyla Fenerbahçe kulübü son maçlarda şampiyonluklar kaybetti. Tarihte yoktur bu. 

"GALATASARAY HANİ BENİ MAHKEMEYE VERECEKTİ?"

Maç 2-0, Tudor gitsin kampanyası başlıyor. Sonra 3-2 olsa da gitsin diyorlar. Yok Galatasaray sürünür diyorlar. Bırakın, Galatasaray'ı Galatasaray yönetsin. Beni mahkemeye veriyorlardı. Ben kimim ya? Eski bir futbolcuyum. Bir çınardan bahsediyoruz. Hani mahkemeye vermişlerdi beni? Çağıran yok. Ben mahkemelik bir şey yapmadım. Dursun bey de biliyor beni. Beni Fenerli diye resmi sitesinden yayın yaptırdılar. Galatasaray saygı duyduğum bir camiadır. Hata yapabiliriz ama terbiyesizlik asla. Türkiye'de spor algıyla yönetiliyor. O yüzden Tudor rahat edemez. Geçen yılın takımının 5 puan önündeyken dahil eleştiriliyorsa bu Fatih Terim'in suçu değil. Fatih Terim'in CV'si var. Yönlendirmeyin insanları. Tehlikeli boyuta gidiyor futbol. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.