comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray'ın Kayseri'de aldığı galibiyette..."

22 Ocak 2018, Pazartesi 22:04
Rıdvan Dilmen:

Galatasaray'ın, Kayserispor'u 3-1 mağlup ettiği maçı Rıdvan Dilmen yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 18. haftasında deplasmanda Kayserispor'u 3-1 mağlup etti. Maçın ardından Rıdvan Dilmen NTV Spor'da müsabakayı yorumladı. 


Kayserispor 1-3 Galatasaray Rıdvan Dilmen'in yorumları. 


Rıdvan Dilmen'in maçın ardından şunları söyledi:

"ÖNEMLİ BİR DEPLASMAN"
"Sonuçta kısa bir özet yapacak olursak, çok önemli bir deplasmandan 3 puan aldı Galatasaray. Ben maç maç gidersek herkes gibi ders çalıştım biraz. Kayserispor iyi bir takım. Transfer yapan nadir takımlarından birisi. Galatasaray ise, Tudor'un puansal anlamda kötü miras bırakmadığı bir takım. Ancak ben hep söylüyorum. Fatih Terim eğer boştaysa, Galatasaray'da çalışmıyorsa oradaki teknik adam baskı altında olur."

"FATİH HOCA'YI NASIL BİLİRİZ?"

"Fatih hocayı ligimizde nasıl biliriz? Önde baskılı oynamak isteyen bir takım. Kayserispor bunu hesaplayamadı ve 2-0 oldu. Sonrasında Kayserispor biraz daha gelmeye başladı. 25. dakikadan sonra Galatasaray kontrollü oyuna geçti."

"2-1'DEN SONRA..."

"2-1'i yakaladı Kayserispor. Ondan sonra 3 net pozisyon ve Muslera'nın muhteşem kurtarışları, oyuncuların da biraz kabiliyetsizliğinden 2-2 olmadı. Haftaya muhtemelen yine Osmanlıspor maçında 40, 45 bin seyirci gelecektir. Yeni bir teknik adam, yeni bir yönetim, hatta yenilenen her şey. Galatasaray şampiyonlukta önemli bir adım attı."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)