comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray'ın bugünkü artıları"

12 Eylül 2020, Cumartesi 22:02
Rıdvan Dilmen:

Rıdvan Dilmen, Galatasaray - Gaziantep FK maçını yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 1. haftasında sahasında Gaziantep FK'yı 3-1 mağlup etti. NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 


Galatasaray 3-1 Gaziantep FK Rıdvan Dilmen NTV yorumları


"BU SEZON İDDİALI OLMAMAK LAZIM"

"İddialı olmamak lazım. Uzun maç trafiği var. Bu sezon daha uzun sürecek. Dünya yeni bir döneme girdi artık. Virüsten dolayı gittiğiniz yerlerde kimse yok. Futbolcu ve teknik adam için de geçerli. Taraftar gücünü arkasına alan önemli kulüpler. Bursa, Sakarya, Trabzon gibi şehir kulüplerimizi söyleyebiliriz. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş da taraftar faktöründen dolayı 1.5 puan önde çıkıyorlar maça."
"İÇ SAHADA BU SEZON KAYIPLAR BEKLİYORUM"

"Normalde ben bu sezon Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın seyircisiz faktörden dolayı kendi sahalarında kayıplar yaşayacağını düşünüyorum. Seyircisiz maç kimseyi mutlu etmiyor. Hakemlere bir ödül doğdu. Baskı altında yönetmeyecekler maçı. Rahat rahat gördüğünüzü çalabilirsiniz. Şu ana kadar kuralları uyguladıklarını görüyorum."

"GALATASARAY'IN SAVUNMA ARKASI TAKTİĞİ"

"Galatasaray bugün hızlı başladı. Gaziantep takımı belli ki hazır değil ve savunmada büyük açıklar verdi. Galatasaray sürekli savunma arkasına atılan toplarla tehlikeler yarattı ve sonuca gitti. Açık oynayan Gaziantep'e karşı Galatasaray fırsatları değerendirdi. Son paslarda iyi olsalar daha da farklı olabilirdi." 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!