comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'dan özür diledi

05 Kasım 2017, Pazar 09:29
Rıdvan Dilmen, Galatasaray'dan özür diledi

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün Ntvspor'da Osmanlıspor - Fenerbahçe mücadelesini yorumlarken etmiş olduğu bir söz Galatasaray taraftarını ayağa kaldırdı.

FutbolArena - Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen dün Osmanlıspor - Fenerbahçe karşılaşması sonrasında Ntvspor'da katıldığı bir programda Galatasaray için söylediği sözler nedeni ile özür diledi. Rıdvan Dilmen'in o sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. 


Rıdvan Dilmen, Galatasaray'dan neden özür diledi?


Spor yorumcusu ve Eski Fenerbahçeli futbolcu Rıdvan Dilmen, dün Osmanlıspor - Fenerbahçe mücadelesini yorumladığı sırada söylemiş olduğu ''Galatasaray'da Igor Tudor ve Dursun Özbek'e helal olsun. Gittiler ne tansfer gerekiyorsa yaptılar, ama kanunsuz iş yaptılar mı bilemem'' sözleri sosyal medyada Galatasaray taraftarlarında büyük tepki topladı.

''GALATASARAY CAMİASINA HADSİZLİK YAPMAM MÜMKÜN DEĞİL''
Programı bittikten sonra Ntvspor'a telefonla bağlanan Rıdvan Dilmen bu konu hakkında açıklamada bulundu. Rıdvan Dilmen: ''Sosyal medya ayağa kalmış bir söz söylemişim, söylediğimi sanmıyorum şu an eve gidiyorum fakat eğer ağzımdan öyle bir kelime çıkmışsa Galatasaray camiasından özür dilerim. Benim Galatasaray gibi kaliteli bir camiaya hadsizlik yapmam mümkün değil''  dedi.


Galatasaray, Rıdvan Dilmen'e dava açacak mı?


Öte yandan Galatasaray eski iletişim sorumlularından İskender Baydar kişisel sosyal medya hesabı Twitter'dan, Rıdvan Dilmen'in yarın yapacağı programda sarfetmiş olduğu sözleri nedeni ile düzeltmede bulunmazsa Galatasaray yönetiminin kendisine dava açacağını belirtti.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)