comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen: 'Galatasaray'da sistem arızaya uğradı'

03 Mart 2021, Çarşamba 21:09
Rıdvan Dilmen: 'Galatasaray'da sistem arızaya uğradı'

Rıdvan Dilmen, Ankaragücü - Galatasaray maçını yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 28. haftasında deplasmanda Ankaragücü'ne 2-1 mağlup oldu. 

Rıdvan Dilmen NTV'de müsabakayı yorumladı. 
"GALATASARAY'IN ETKİLİ OLAMAMASI"

"Bekler oyuna giremedi. Emre Kılınç ve Arda Turan da içeride kaldı. Şut atmadı. Ankaragücü bu sebeple 1-2 pozisyon dışında ilk yarıda Galatasaray'ı karşıladı. Ankaragücü genelde beklediğimiz gibi oynadı. Savunmayı bekleyeyim, alan daraltayım ve hızlı hücuma çıkayım."

"SİSTEMDE ARIZA OLDU"

"Taylan ve Belhanda'nın oynamadığı maçta o bölgede sorunlar yaşandı. Muslera son maçlarda inanılmaz toplar çıkardı. Bugün atan oyuncusunu da Galatasaray topla buluşturamadı. Falcao da girdi. Sonrasında sistemde bir arıza çıktı. Muslera da her maç kurtaramaz."

"MUSLERA'NIN TAŞIDIĞI MAÇLAR OLUYORDU"

"Bir yerde mağlup olacaksınız tabii. Futbol bu. Ancak Galatasaray'ı Muslera'nın taşıdığı maçlar vardı. Bir yerde takılacaksınız. Çok kalecinin çıkaramayacağı toplar çıkardı."

"FUTBOLDA ADALET ÖNEMLİ

Abdurrahim Albayrak adalet istiyoruz diyor. Evet, adalet önemli. Tamamen bağmısız konuşuyorum. Kaldı ki, son dönemde birçok başkan ve yönetici bu konuda açıklamalar yapıyor. Ben dahil olmak üzere TFF Başkanından kurullara, herkese. Kim varsa Türk futbolu temizlensin. Yüreği yeten varsa herkes kendini sorgulattırsın. Çünkü adalet böyle sağlanır. TFF Başkanından kurullara, yöneticilere, medyaya kadar. Ben Rıdvan Dilmen olmak üzere TC Kimlik numaramı vermeye hazırayım.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"