comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen, Galatasaray yorumu: "Fatih Terim ile şampiyonluk şansı arttı"

31 Aralık 2017, Pazar 12:29
Rıdvan Dilmen, Galatasaray yorumu:

Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in ilk yarısını 2. sırada bitiren Galatasaray'ı değerlendirdi. Ünlü yorumcu, Fatih Terim ile Galatasaray'ın şampiyonluk şansını değerlendirdi.

FutbolArena - Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in ilk yarısının ardından Galatasaray'ın son durumunu değerlendirdi. 

Sabah'ta yer alan soru cevap şeklinde gerçekleşen röportajda Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Igor Tudor döneminde yeterli bir performans ortaya koyamadığını belirterek çarpıcı ifadeler kullandı.
 

Rıdvan Dilmen'in ilk yarı Galatasaray değerlendirmesi


Fatih Terim'i öne çıkaran Rıdvan Dilmen, "Türk futbolunda son yıllara bakıldığında değişmeyen tek isim Fatih Terim… Bu Galatasaray için de Milli Takım için de böyle… Fatih Terim sandalyede oturuyor hep yanındaki isimler değişiyor. Terim, 6 ay önce kurulan ve puan olarak başarılı bir ilk yarı geçiren Tudor'dan aldı görevi. 'Tudor yeterli miydi Galatasaray için?' Bence değildi. Terim kararı doğru mu derseniz evet o da kesin doğru" diye konuştu.
"DURSUN ÖZBEK MECBUR KALDI"

Dursun Özbek'in yaz aylarında teknik direktörlük için Mircea Lucescu ile görüştüğüne vurgu yapan Rıdvan Dilmen, Dursun Özbek Fatih Terim için mecbur kaldı. Mecburen olsa da kulübü için doğru karar verdi. Gerçek bu. Terim'le Galatasaray'ın şampiyonluk şansı biraz daha artar. Ama altını çizelim diğer takımlara göre artar demiyorum, kendi bünyesinde artar. Terim ismi 1.5 -2 ay gündemde olmasına rağmen sessizce yapılan bir operasyon oldu. Galatasaray için hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.