comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen: 'Fatih Terim, Galatasaray'a dönmeli'

19 Aralık 2017, Salı 19:38
Rıdvan Dilmen: 'Fatih Terim, Galatasaray'a dönmeli'

Rıdvan Dilmen, TRT Spor canlı yayınında katıldığı programda Galatasaray'ın yeni teknik direktörünün Fatih Terim olması gerektiğini söyledi.

FutbolArena - Galatasaray, teknik direktör Igor Tudor ile yolları ayırarak yeni hoca arayışlarına başladı. TRT Spor'da yayınlanan Futbolun Zirvesi programında konuşan Rıdvan Dilmen, "Fatih Terim, Galatasaray'a dönmeli" ifadesini kullandı.
 

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray ve Fatih Terim açıklamaları


Rıdvan Dilmen'in TRT Spor'da yaptığı açıklamaların satırbaşları şu şekilde:

"Büyük kulüpler anlık kararlarla yönetilmez. Pazar sabahı kahvaltı eden Galatasaray taraftarları bugün böyle bir tablo bekliyor muydu? Yönetim kurulunda Fatih Terim isminin çıkması nedeniyle kongre kararı alınıyor. Dursun Özbek, kongre günü tek başına aday oluyorsa, aynı gün teknik direktörü de açıklamalıdır."
"FATİH TERİM TARTIŞMASI NEDENİYLE KONGRE KARARI ALINDI"

"Fatih Terim büyük bir değerdir. Tekrar çalışmadığı sürece böyle durumlarda Galatasaray'da adı hep geçecektir. Ben Fatih Terim'in yerinde olsam çıkıp Galatasaray'da yeniden çalışıp çalışmayacağımı açıklardım. Yönetimde Fatih Terim tartışması yaşandığı için kongre kararı alınıyor. Bu Galatasaray'a zarar verir."
"FATİH TERİM GERİ DÖNMELİDİR"

"Dün Levent Nazifoğlu, 'Aslan'ı kediye boğdurdular' dedi. Aslan derken Fatih Terim'i kast etti. Yazık değil mi Fatih Terim'e? Bu tartışmalara çerez oluyor. Bu arada bana göre de Fatih Terim, Galatasaray'a gelmelidir. Duyduklarım doğruysa bir Galatasaray yöneticisi 'Fatih Terim gelirse üzerime benzin döker kendimi yakarım' demiş"

MUSTAFA DENİZLİ: "TUDOR'UN RAHAT ÇALIŞMA İMKANI YOKTU"

Galatasaray'ın durumunu değerlendiren Mustafa Denizli ise "Teknik direktör dediğin kişiler kaos ortamında ortaya çıkar ve krizi çözer. Galatasaray 9. haftada liderken bu tartışmalar başladı. Şimdi liderin 1 puan gerisindeyken böyle bir tablo ortaya çıktı. Bu süreçte teknik adamın rahat çalışma imkanı yoktu." diye konuştu.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.