comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen canlı yayında patladı: "Türk futbolunu rezil ettiniz!"

13 Şubat 2018, Salı 01:13
Rıdvan Dilmen canlı yayında patladı:

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'den Kulüpler Birliği yasası hakkında son derece sert açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Süper Lig 21. haftasında Galatasaray - Antalyaspor maçının ardından Rıdvan Dilmen canlı yayında Kulüpler Birliği Yasası konusunda son derece sert açıklamalar yaptı. 


Kulüpler Birliği Yasası Haberleri


Kulüpler Birliği Yasası konusunda NTV Spor'da Rıdvan Dilmen son derece sert açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:

Sakın Kulüpler Birliği yasası falan demeyin. Bu devlet size her şeyi yaptı. Kendinize suç ortağı aramayın. Hergün Cumhurbaşkanı, bakana teşekkür ediyorsunuz. Bu devleti terörle uğraşırken şu anda başka şeylerle uğraştırmayın. Lütfen rica ediyorum. Zaten Türk futbolunu rezil ettiniz. 36 yaşındaki oyuncularla bizi röportaj yapmak zorunda bıraktınız bizi. Kendi çöplüğünüzü kendiniz temizleyin. 


Caner Erkin'in küfürden dolayı 6 maçlık cezası


Caner Erkin'in Medipol Başakşehir maçının ardından sportmenliğe aykırı hareket ve hakaret nedeniyle 6 maçlık ceza almasıyla ilgili konuşan Rıdvan Dilmen, "TFF'de kendi kendilerine bir adet çıkardılar. Milleti kandıralım diye böyle bir uygulama getirdiler ama ellerinde patladı. Emre, Muslera, Babel, Şenol Güneş, Fatih Terim. Hadi versenize ceza! Veremezisiniz tabi. Bir Caner'i yakayım diye bütün Türk futbolunu kaosa sürüklediler. Kamerayla çektiğin zaman herkesi en az 10 kişi PFDK'ya gider. Gücünüz yetmez ama. Hiç kimseye yetmez. Sizin gücünüz kulüplerin istediği adamlar yeter." ifadelerini kullandı. 
Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.