comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen: 'Benim favorimdi Galatasaray'

26 Aralık 2020, Cumartesi 21:01
Rıdvan Dilmen: 'Benim favorimdi Galatasaray'

Rıdvan Dilmen, Trabzonspor - Galatasaray maçını yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 15. haftasında deplasmanda Trabzonspor'u 2-0 mağlup etti. 

NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 
"FAVORİM GALATASARAY'DI BENİM"

"Benim favorim Galatasaray'dı. Kadro kalitesi ve oyun anlamında iki takımın ciddi farkları var. Üstelik Galatasaray'ın iki ideal santrforu, Babel ve kalecisi Muslera uzun süredir yok. Böyle de kritik eksikler var. 

"GALATASARAY HAKİM"

"Maçın genelinde son 15 dakika dışında Galatasaray oyuna hakimdi."

"FATİH TERİM OYUN PLANI BELİRLEMİŞ"

"Fatih Terim bir oyun planı belirlemiş Trabzonspor'da. Çünkü Trabzonspor'un son maçlarına bakalım. Özellikle Hatayspor maçında, Hatayspor uzun süre daha etkili olan taraftı ve Fatih Terim buna göre bir oyun planı belirlemiş. Galatasaray ilk başta sakin kaldı. İkincisi orta sahadaki yardımlaşma ve birbirine yakın oynama."

RIDVAN DİLMEN'DEN RAFAEL'İN İPTAL EDİLEN KARTI HAKKINDA FLAŞ SÖZLER (NTV)

Türkiye'de futbol kararları 6-7 senedir kirli ve adaletsiz. Bana bir tane örnek verin. Önüne geçemeyeceğiniz kararlar veriyorsunuz. Önüne geçemezsiniz bunun. Banane Rafael'den. Başakşehir, Kasımpaşa'yı yenerse şampiyon mu olacak? Mesele bu değil zaten.  Disiplin Kurulu'nun aldığı kararı merak ediyorum. Bir şansları var. Henüz maça 20 saat var. Size son bir güzellik yapayım. Fikir vereyim spor adamı olarak. Bunu niye yapıyorlar? Daha maçlar başlamadı. Serdar Tatlı'dan MHK Başkanı olamaz. Medya var ya. Rıdvan Dilmen sezonu diye algı opersayonu yapıldı. Bu opersayinolarda Fenerbahçe en çok mağdur olandır. Sadece Ali Koç dönemi değil. Eskiden de. Serdar Tatlı ve ekibinin hata yaptığını fakat iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Ancak maçlar başlamadan bunlardan olmaz diyorlar ya, at koşturamıyorlar çünkü. Yoksa sezon başlamadan niye başlasınlar hakemle?  Siz Türkiye'de temiz futbol diyorsanız başlayalım. İstediğiniz kanala geleyim tartışalım. Sabrediyorum. Hayırlısıyla bakacağız. Ya arkadaş Rafael oynamasa ne olur? Yok ki böyle saçma sapan bir karar. Bundan sonra çıkacak tartışmalara günah değil mi? Suça ortak oluyorsunuz.  

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"