comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen: "Ben Fatih Terim olsam..."

18 Aralık 2017, Pazartesi 18:55
Rıdvan Dilmen:

Galatasaray'daki gündemi NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen yorumladı. Dilmen, Terim hakkında da çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'in olağanüstü seçim kararı almasının ardından NTV Spor yorumcusu Dursun Özbek sarı kırmızılı takımdaki gündemi yorumladı. 


Galatasaray'da Dursun Özbek, Tudor, Fatih Terim ve erken seçim haberleri (Rıdvan Dilmen NTV Spor)


Galatasaray gündemini Rıdvan Dilmen şu sözlerle yorumladı:

"TUDOR ZATEN BİR GÜN AYRILACAKTI"
Tudor zaten bir gün ayrılacaktı. Aylardır bir Fatih Terim gerçeği var. Aslında bugünkü olağanüstü kongre kararında muhtemelen, Fatih hocayı isteyenler, istemeyenler diye çatışma olduğu ve sonunda da kongreye giden bir durum. 

"GALATASARAY TARİHİNİN SPORTİF ANLAMDA EN BAŞARILI İSMİ FATİH TERİM"

Benim oyunculuk ve antrenörlük yıllarım dahil, sportif anlamda 1905'te kurulan Galatasaray Spor Kulübünün kim giderse desin Fatih Terim en büyük başarısını elde eden kişidir. Bugün Galatasaray taraftarını minimum 5 milyon daha arttıran kişidir Fatih Terim. 

"FATİH TERİM'DEN ŞU AÇIKLAMAYI BEKLİYORUM..."

Ben Fatih Terim olsam, ben Galatasaray'da oylama ile gelecek teknik adam değilim açıklamasını yapmasını beklerdim ve bekliyorum. Çünkü Fatih hoca da oylama yapılacak bir kişi değildir Galatasaray'da. Ya da herhangi bir spor kulübünde. Ben açıkçası Fatih Terim'in üzüldüğünü tahmin ediyorum. İçin içini yediğini de tahmin ediyorum. Pazar sabahı itibariyle kongre kararının yanından geçilmeyen bir durumun, Tudor'un gönderilişiyle bir anda olağanüstü karar alındıysa bu her şeyden önce kendi Galatasaray camiası için yanlış davranış olduğunu düşünüyorum. Fatih Terim'den bu yönde bir açıklama yapmasını bekliyorum. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.  

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.