comScore

Galatasaray Galatasaray

Ribery ve Robben'in ayrılığı resmen açıklandı! Galatasaray...

05 Mayıs 2019, Pazar 13:32
Ribery ve Robben'in ayrılığı resmen açıklandı! Galatasaray...

Bayern Münih sezon sonunda Arjen Robben ve Franck Ribery'nin takımdan ayrılacağını açıkladı. Ribery'nin ismi Galatasaray ile anılıyordu. 

FutbolArena - Bayern Münih'in emektar futbolcuları Arjen Robben ve Franck Ribery yolun sonuna geldi. Bayern Münih iki futbolcusunun sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıkladı. Galatasaray ile transfer için adı anılan Franck Ribery'nin sıradaki adresi merak konusu oldu.
 

Ribery Galatasaray'a transfer olacak mı?


Bayern Münih sezon sonunda Arjen Robben ve Franck Ribery'nin takımdan ayrılacağını açıkladı. Karl-Heinz Rummenigge: "Ribery ve Robben çok büyük oyuncular. Onlara vedamız büyük ve duygusal olacak." dedi.

Ayrlığı hakkında duygusal konuşan Ribery: "Bayern Münih'e transfer olduğumda bir rüya gerçekleşmişti. Veda kolay olmayacak ama birlikte elde ettiğimiz başarıları asla unutmayacağım." ifadelerini kullandı.
ALMANLAR RİBERY - GALATASARAY TRANSFERİNİ AÇIKLADI

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ribery'ye Katar dışında Suudi Arabistan ve Avustralya'dan da teklif geldiği yazılırken, Alman Bild gazetesi ise yine Avrupa'dan talipleri olduğunu söylediği Ribery ile ilgilenen kulüpler arasında Fransız yıldızın eski takımı Galatasaray olduğunu da yazdı. Sezon sonunda Galatasaray'ın da Ribery'ye teklif yapması bekleniyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"