comScore

Galatasaray Galatasaray

Real Madrid cephesinden Galatasaray sözleri: "İstanbul'da."

29 Ağustos 2019, Perşembe 22:47
Real Madrid cephesinden Galatasaray sözleri:

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Real Madrid'in yöneticisi Butragueno, açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid yöneticisi Emilio Butragueno, Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri PSG, Galatasaray ve Club Brugge'ü değerlendirdi. 

Her maçın zor olacağı ve en ufak bir detayın dahi belirleyeceği olacağını söyleyen Emilio Butragueno, PSG'nin turnuvanın favorilerinden biri olduğunu söyledi Emilio Butragueno, Galatasaray'a ise iç saha maçlarındaki performansıyla dikkat çekti. 
"GALATASARAY EVİNDE İYİ OYNUYOR"

PSG'nin potansiyeli hakkında söylenecek fazla bir şey yok. Turnuvanın favorilerinden. Galatasaray ve Brugge'a gelince, seyircilerinin desteğiyle sahalarında iyi oynuyorlar. Sağlam takımlar. Her maç bir final olacak. Bu tip maçlarda her detay belirleyici olacaktır. 


 

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi rakipleri


Belçika basınında Club Brugge'ün çok zor bir gruba düştüğü ve turnuvanın favorileri arasında yer alan PSG ve Real Madrid ile rekabet edeceğini yazılırken, Galatasaray hakkında da ifadeler kullanıldı. Galatasaray'ın geçen sezonki Şampiyonlar Ligi performansının yanı sıra Devler Ligi tecrübesine dem vurulurken, Club Brugge'ün grupta üçüncülük mücadelesi vereceği yazıldı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!