comScore

Galatasaray Galatasaray

Real Madrid cephesinden 6-0'lık Galatasaray galibiyeti sözleri

07 Kasım 2019, Perşembe 18:06
Real Madrid cephesinden 6-0'lık Galatasaray galibiyeti sözleri

Real Madrid yöneticisi Butragueno, Galatasaray karşısında aldıkları 6-0'lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Real Madrid'e 6-0 mağlup olurken bu müsabaka İspanyol basınında ve aynı zamanda Real Madrid cephesinde büyük yankı uyandırdı. 

İspanyol basını Real Madrid'in görkemli bir galibiyet aldığını ve Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon, bu zamana kadarki en başarılı performansı sergilediğini yazarken, Real Madrid yöneticisi Butragueno ise galibiyetten keyif aldıklarını söyledi. 
Real Madrid yöneticisi Butragueno, "Galatasaray karşısında aldığımız galibiyetten keyif aldık. Çok iyiydik ve Şampiyonlar Ligi'nde ihtiyacımız olan buydu. Böyle bir performansa, böyle bir skora ihtiyacımız vardı. Üstelik sorunlardan geçtiğimiz dönemde bunu başardık. Çok mutluyuz ve bunun keyfini sürmeliyiz." dedi. 
 

Fatih Terim, Real Madrid - Galatasaray maçından sonra neler dedi?


Galatasaray, Real Madrid'e 6-0 mağlup olurken Teknik Direktör Fatih Terim de ortaya çıkan skor ve futbol sonrası en üzgün isimlerden biri oldu.

TEK KELİME ETMEDİ

90 dakika bitiminde Teknik Direktör Fatih Terim'in soyunma odasında futbolcularına tek kelime etmediği ve bir konuşma yapmadığı ortaya çıktı.

Tecrübeli teknik adam maç bitiminde oyuncularına tepkisini bir anlamda sessiz kalarak gösterdi. Terim'in farklı yenilgi, üzüntüsü nedeniyle sıcağı sıcağına konuşma yapmadığı ifade edildi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)