comScore

Galatasaray Galatasaray

PSG'e Fransa'dan Galatasaray uyarısı: "Tuzak gecesi"

01 Ekim 2019, Salı 18:56
PSG'e Fransa'dan Galatasaray uyarısı:

Galatasaray - PSG Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde Fransa'dan, PSG'e sarı kırmızılı taraftarlar ve ateşli atmosferle ilgili olarak uyarı geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde bu akşam oynanacak olan Galatasaray - PSG maçını yorumcu Eric Di Meco, Fransız basınına değerlendirmelerde bulundu. 

Eric Di Meco, PSG'nin Galatasaray'a karşı çok dikkatli olması gerektiğini söylerken, özellikle Türk Telekom Stadı'ndaki atmosfere değindi. 
"PSG KENDİSİNE FAZLA GÜVENİRSE SORUN YAŞAR"

Türkiye'de bir maç hakkında konuştuğumuz zaman atmosferi göz ardı edemeyiz. Benim için dünyadaki en güzel atmosferlerden biri de Türkiye'deki statlardır. PSG futbolcularını çılgınca Türk taraftarlar bekliyor olacak. Eğer kendilerine fazla güvenir ve bunu göz ardı ederlerse sorun yaşarlar. Galatasaray karşısında Real Madrid'e oynadıkları gibi oynamaları gerekiyor. Türkiye'de PSG'i zorlu bir akşam bekliyor. Tuzak gecesi olabilir. 

"TÜRKİYE'DE DAHA ÖNCE 3 KEZ MAÇ YORUMCULUĞU YAPTIM"

Türkiye'de daha önce 3 kez maç yorumculuğu yaptım. Sizi temin ederim ki, Türkiye'de bizi en iyi şekilde ağırlayacaklardır. Çok gürültülü maçlar hatırlıyorum. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)