comScore

Galatasaray Galatasaray

Prandelli'den Sinan Gümüş açıklaması! "Transfer"

20 Mart 2019, Çarşamba 18:32
Prandelli'den Sinan Gümüş açıklaması!

Genoa Teknik Direktörü Prandelli, Galatasaray'dan Sinan Gümüş'ün transferi hakkında İtalyan basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da forma giyen ve İtalyan basınında son dönemde Genoa'nın transfer etmek istediği yazılan Sinan Gümüş için İtalyan ekibinin teknik direktörü Cesare Prandelli ülke basınına konuştu ve önemli açıklamalarda bulundu. 

"SİNAN GÜMÜŞ İYİ BİR TEKNİĞE VE ZİHNE SAHİP BİR OYUNCU"
Sinan Gümüş ile Galatasaray'da çalışmıştım. Teknik bir oyuncu. Son birkaç aydır onu yakından takip etmedim ama iyi tanıyorum. İyi bir tekniğe ve zihne sahip bir oyuncu." 

Türkiye ile İspanya arasında ne gibi farklar gördünüz?

Türkiye'de futbol çok şiddetli. Sosyal bir olay. Sosyal bir sorun olarak algılanıyor. İspanya'da zihniyet çok farklı. Stada kadar yolda giderken eskort eşliğinde gitmezsiniz. Rakiplere saygı duyulur. İyi oynadığınız zaman sizi alkışlarlar. Kötü oynadığınız zaman mendil atarlar. Zihniyet çok farklı. 
 

Galatasaray Haberleri: Sinan Gümüş, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Galatasaray ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Sinan Gümüş'ün geleceği merak ediliyordu. Ligin ikinci yarısında daha az süre almaya başlayan Sinan Gümüş'ün takımdan ayrılmayı da düşündüğü iddia ediliyordu. İtalyan Gazeteci Di Marzio'nun iddiasına göre Sinan Gümüş için devrede olan takımlardan birinin de Genoa olduğu öne sürüldü. Haberde Genoa'nın Sinan ile büyük oranda anlaşma sağladığı ve sarı kırmızılı kulüple de görüşeceği belirtildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"