comScore

Galatasaray Galatasaray

Prandelli kovuluyor mu? Sinan Gümüş transferi askıya alındı

31 Mayıs 2019, Cuma 16:44
Prandelli kovuluyor mu? Sinan Gümüş transferi askıya alındı

Genoa teknik direktörü Cesare Prandelli'nin geleceği belirsizliğe düştü. Yaşanan gelişmelerin ardından Sinan Gümüş'ün transferi tehlikeye girdi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Sinan Gümüş, Cesare Prandelli yönetimindeki Genoa ile anlaşmaya varmıştı. Ancak İtalyan hocanın görevine son verilmesi gündeme gelince transfer şimdilik askıya alındı.
 

Sinan Gümüş, Genoa'ya transfer oldu mu?


İtalyan basınından La Gazzetta dello Sport'un haberine göre Cesare Prandelli, Genoa ile ayrılığın eşiğine geldi. Prandelli , Galatasaray'daki tecrübesi sırasında çok iyi tanıdığı Sinan Gümüş'ün transfer edilmesine onay vermişti. Bu gelişmeler nedeniyle Prandelli'nin geleceği netleşene kadar, Sinan Gümüş ile yapılan anlaşma beklemeye alındı.

YÖNETİM İLE 3 SAAT GÖRÜŞTÜ
Sinan Gümüş'ün önümüzdeki günlerde Genoa ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyordu. Ancak Cesare Prandelli'nin performansından memnun kalmayan Genoa yönetimi, İtalyan çalıştırıcının durumunu masaya yatırmaya karar verdi.

Kulüp yöneticisi Alessandro Zarbano ile bugün 3 saat toplantı yapan Prandelli'nin tazminat ve karşılıklı fesih gibi konuları görüştüğü ifade edildi. Prandelli ve Sinan Gümüş'ün geleceğinin yakın zamanda belli olması bekleniyor.


 

Sinan Gümüş, Genoa ile anlaştı mı?


Sarı kırmızılıların Şubat ayında sunduğu 3 yıllık ve sezon başına 1 milyon euro garanti para önerdiği teklife " Yıllardır takımda en düşük ücrete forma giyen isim benim" diyerek kabul etmeyip 1.5 milyon euro isteyen Sinan Gümüş yarı fiyatına İtalyanlara 'evet' dedi.

SİNAN GÜMÜŞ'ÜN İTALYA'DA KAZANACAĞI PARA

Galatasaray'dan yıllık 1.5 milyon euro isteyen Sinan Gümüş'ün Genoa Kulübü ile 750 bin euroya anlaştığı öğrenildi.

İtalyan ekibinin de son hafta Serie A'da kalması ve küme düşmemesi ile birlikte Sinan Güm

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!