comScore

Galatasaray Galatasaray

Portekiz'de Galatasaray'ın yaşadığı ikinci sorun

20 Şubat 2019, Çarşamba 16:59
Portekiz'de Galatasaray'ın yaşadığı ikinci sorun

Benfica maçı için Portekiz'e giden Galatasaray, pasaport krizinin ardından bir sorun daha yaşadı.

FutbolArena - Portekiz'de dün akşam pasaport kontrolünde 1 saate yakın bekletilen Galatasaray, saat farkı nedeniyle sorun yaşadı UEFA Avrupa Ligi'nde Benfica karşılaşması için 2 gün önceden Portekiz'e gelen Galatasaray kafilesi ilk geceyi 'uyku' problemi yaşayarak geçirdi.

SAAT FARKI UYKU PROBLEMİ YARATTI
Türkiye ile Portekiz arasındaki 3 saatlik farkın sarı kırmızılı oyuncuları etkilediği öğrenildi. Galatasaraylı birçok oyuncu ve teknik heyetin, saat farkı nedeniyle Portekiz'de sabahın çok erken saatlerinde uyandığı, bu konuda problem yaşadığı belirtildi.

Teknik Direktör Fatih Terim'in kararı ile maçtan bir değil iki gün önce Portekiz'e giden Galatasaray kafilesi, bu problem sonrası erken gelerek çok doğru bir uygulamaya gidildiğini belirtti.
 

Benfica maçı öncesi Galatasaray'ın yaşadığı pasaport olayı


Benfica maçı için Portekiz'e giden Galatasaray kafilesi, havaalanında yaklaşık 1,5 saat boyunca pasaport kontrolü için bekletildi. Benfica kulübünden de hiçbir yetkilinin sarı kırmızılıları karşılamaya gelmediği öğrenildi. Yaklaşık 5 saatlik uçak yolculuğu sonrası Portekiz'e ulaşan Galatasaray kafilesi, uzun süren pasaport kontrolüne takıldı.

GALATASARAY BENFICA MAÇI SONRASI DEĞERLENDİRMELERSarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)