comScore

Galatasaray Galatasaray

Portekiz basını açıkladı! Aboubakar, İstanbul'a gidebilir

08 Temmuz 2019, Pazartesi 18:17
Portekiz basını açıkladı! Aboubakar, İstanbul'a gidebilir

Portekiz'in en önemli spor sitelerinden A Bola, Vincent Aboubakar - Galatasaray transfer iddiasını gündemine taşıdı.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş'ın Galatasaray Televizyonu'nda yaptığı açıklamaya rağmen Portekiz basınından Galatasaray içim Vincent Aboubakar transferi iddiaları gelmeye devam ediyor. Galatasaray, Aboubakar'ı transfer edecek mi? Detaylar haberimizde.


Galatasaray Transfer: Galatasaray, Aboubakar ile ilgileniyor mu?


Portekiz'in en önemli spor sitelerinden A Bola, Galatasaray yardımcılarından Hasan Şaş'ın 'Aboubakar ile ilgilenmiyoruz' açıklamasına rağmen gündemine Kamerunlu golcünün transferini taşıdı.

'YOLU İSTANBUL'A DÜŞEBİLİR'
A Bola'ya göre bir süredir sakatlık problemi çeken Vincent Aboubakar, Pazartesi günü Porto ile çalışmalara başlamak için kampa katıldı. Ancak Galatasaray'ın ilgisi nedeni ile Aboubakar'ın bavullarını açmadan yolunun İstanbul'a düşebileceği aktarıldı.


 

Galatasaray Haber: Galatasaray, Falcao ve Aboubakar ile ilgileniyor mu?


Galatasaray yardımcı antrenörlerinden Hasan Şaş, kulübün resmi kanalı GS TV'ye basında geçen transfer dedikoduları hakkında açıklamalarda bulundu.

''BAZEN BİZ DE GÜLÜYORUZ''

''O kadar çok isim yazılıyor ki bazen biz de gülüyoruz. Vincent Aboubakar, Diego Costa, Falcao, Nainggolan.. Galatasaray'ın hiç ilgilenmediği futbolcuları medyadan duyuyoruz. Önümüzde 2 aylık bir süreç var. Acele etmiyoruz. Ocak ayında gerekli takviyeleri yaptık, yine yapacağız.''

"BAZI EKSİK BÖLGELERİMİZ VAR TARAFTARLARIMIZIN ŞÜPHELERİ OLMASIN"

Galatasaray, Türkiye'nin 1 numaralı camiasıdır. Taraftarı, Türkiye'nin en büyük taraftarıdır. 114 yıllık armadan çok kişi geçmiştir. Bu transfer döneminde de sakin olsunlar. Galatasaray adına hem maddi, hem manevi olarak en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Galatasaray'ın geleceği açısından, geleceğini inşa etmek için, kaliteli de oyuncu almak için çok çalışıyoruz. Transfer müjdelerini vereceğiz ama aceleye gerek yok. Önümüzdeki 2 aylık süreç var. En iyisini alacağız. Hiç şüpheleri olmasın. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)