comScore

Galatasaray Galatasaray

Popescu'dan yıllar sonra: 'Galatasaray-Arsenal UEFA finali'

12 Nisan 2020, Pazar 18:12
Popescu'dan yıllar sonra: 'Galatasaray-Arsenal UEFA finali'

Popescu, Rumen basınına konuştu. Karantina günlerinde izlemek istediği 3 maç arasında Galatasaray-Arsenal UEFA Kupası finalini de söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ve Rumen futbolunun efsane isimlerinden Popescu, ülke basınına Karantina günleri ve Koronavirüs hakkında konuştu. 

Hayatımın en tuhaf dönemi değil bu. Evet, zor zamanlardan geçiyoruz ama evde kalmamız gerektiğinden bardağa dolu tarafından bakmaya çalışıyorum. Ailemle, çocuklarımla vakit geçiriyorum. Film izliyorum, kitap okuyorum, spor yapıyorum. Salgından önce zaman ayıramadığımız şeylere şu anda vakit ayırıyorum. 
Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren ülkelerin başında gelen İspanya hakkında konuşan Popescu, "Barcelona'daki arkadaşlarımla konuştuğumda, çok şükür durumları iyi. Tabi ki dünya zor dönemden geçiyor. Umarım en kısa sürede bu zorlu günleri atlatırız." diye konuştu.

Karantinada izlemek istediğim 3 maç:

Popescu, karantina günlerinde tekrar izlemek istediği 3 maçı da sıraladı. İtalya'daki Dünya Kupası'nda Romanya - Sovyetler Birliği ve Craiova - Arges müsabakaları dışında Galatasaray formasıyla UEFA şampiyonluğu yaşadığı Arsenal maçını söyledi.  Popescu, "UEFA finalindeki Arsenal maçında Galatasaray'da tarih yazdık. Müthiş bir dayanışma, müthiş bir gündü. O günü hiç unutmayacağım." 

Galatasaray - Arsenal
Romanya - Sovyetler Birliği
U Craiova - FC Arges

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!