comScore

Galatasaray Galatasaray

Popescu'dan Galatasaray ve UEFA sözleri: "Hep duygulanırım"

30 Mayıs 2020, Cumartesi 18:20
Popescu'dan Galatasaray ve UEFA sözleri:

Popescu, Galatasaray formasıyla Arsenal'e karşı kazandıkları UEFA finalinde son penaltı atışında yaşadıklarını açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski futbolcularından Popescu, Rumen basınına UEFA Kupası'nı kazandıkları Arsenal finalinde kullandığı son penaltı vuruşunda yaşadığı duyguları anlattı. 

Rumen basınına konuşan Popescu, son penaltıyı kullandığı için şanslı olduğunu ve her baktığında, o anı her hatırladığında duygulandığını söyledi. 
"ŞANSLIYDIM ÇÜNKÜ SON PENALTI BANA KALMIŞTI"

Her izlediğimde, her baktımda duygulanıyorum. Şanslıydım çünkü son penaltı bana kaldı. Ancak takım arkadaşlarım penaltıları gole çevirdiği için belirleyici penaltı vuruşu bana kalmıştı. Seaman ile gözgözeydik. Kurtarmak için her şeyi yapacaktı gibi görünüyordu ama garanti kullandım ve gole çevirdim. Galatasaray ile unutulmaz bir gündü. Galatasaray ile unutulmaz anılar yaşadım." 

Rumen basınında Digisport'a Fatih Terim hakkında da daha önce konuşan Popescu, "Hagi ve ben Galatasaray'a geldiğimizde biri çok iyi şekilde idare eden bir teknik direktör vardı. Fatih Terim. Soyunma odasında bize çok büyük özgüven ve özgürlük verdi. Soyunma odasının patronları bizdeydik. Fatih Terim gerçekten bir takımı nasıl idare etmesini, nasıl çalıştırması gerektiğini çok iyi bilen bir teknik direktör" ifadelerini kullanmıştı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)