comScore

Galatasaray Galatasaray

Popescu Fatih Terim'i anlattı: "Çok büyük bir farkı vardı"

02 Mayıs 2020, Cumartesi 19:54
Popescu Fatih Terim'i anlattı:

Popescu, Rumen basınında Galatasaray'da forma giydiği dönemde Fatih Terim ile olan ilişkilerini ve Terim'in takımı yönetiş şeklini anlattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın efsane futbolcularından Popescu, Rumen basınına futbolculuk dönemine dair anılarını anlattı.

Popescu Galatasaray'da UEFA Kupası kazandıkları dönemde Fatih Terim'in çok büyük fark yarattığını ve özellikle oyunculara yaklaşım şeklinin büyük rol oynadığını söyledi. 
"FATİH TERİM FARKI"

Rumen basınında Digisport'a konuşan Popescu, "
Hagi ve ben Galatasaray'a geldiğimizde biri çok iyi şekilde idare eden bir teknik direktör vardı. Fatih Terim. Soyunma odasında bize çok büyük özgüven ve özgürlük verdi. Soyunma odasının patronları bizdeydik. Fatih Terim gerçekten bir takımı nasıl idare etmesini, nasıl çalıştırması gerektiğini çok iyi bilen bir teknik direktör." ifadelerini kullandı. 

Karantinada izlemek istediğim 3 maç:

Popescu, karantina günlerinde tekrar izlemek istediği 3 maçı da sıraladı. İtalya'daki Dünya Kupası'nda Romanya - Sovyetler Birliği ve Craiova - Arges müsabakaları dışında Galatasaray formasıyla UEFA şampiyonluğu yaşadığı Arsenal maçını söyledi.  Popescu, "UEFA finalindeki Arsenal maçında Galatasaray'da tarih yazdık. Müthiş bir dayanışma, müthiş bir gündü. O günü hiç unutmayacağım." 

Galatasaray - Arsenal
Romanya - Sovyetler Birliği
U Craiova - FC Arges

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"