comScore

Galatasaray Galatasaray

Özbek Turizm'den Galatasaray ve haciz açıklaması

12 Ağustos 2019, Pazartesi 22:13
Özbek Turizm'den Galatasaray ve haciz açıklaması

Özbek Turizm'den Galatasaray'a haciz gönderildiği yönündeki iddialar hakkında yazılı açıklama geldi ve söz konusu iddiaların doğru olmadığı ifade edildi. 

FutbolArena - Galatasaray eski Başkanı Dursun Özbek'in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Özbek Turizm'den haciz iddiaları hakkında açıklama geldi. 


Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek Galatasaray haciz haberleri


ÖZBEK TURİZM RESMİ AÇIKLAMA

"Bugün medyaya servis edilen haber nedeni ile aşağıdaki açıklamanın yapılması zorunluluğu doğmuştur. Galatasaray Kulübü'nün resmi kayıtları ile sabit olduğu üzere şirketimize Ocak 2018 tarihi itibarı ile 20 milyon Euro'nun üzerinde borcu bulunmaktadır. Bu borç şirketimizin Galatasaray Spor Kulübü'nü mali açıdan desteklemek üzere yaptığı kasa kolaylığı neticesinde oluşmuştur. Aradan geçen 19 ay boyunca kulüp yönetimi, anılan borcun ne zaman veya ne surette ödeneceği hususunda en küçük bir öneri getirmemiştir. Galatasaray Spor Kulübü yönetimi ile şirketimiz arasında 03/07/2019 tarihinde yapılan toplantıda borcun tasfiyesi için bir ödeme planı vermek üzere şirketimizden 10 gün süre istenmiş, bugüne kadar geçen 40 günlük süre zarfında da herhangi bir ödeme planı sunulmamıştır, buna rağmen şirketimiz tarafından Galatasaray Spor Kulübü'ne herhangi bir haciz işlemi yapılmamıştır." 
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!