comScore

Galatasaray Galatasaray

Ozan Korkut kimdir, ne iş yapar, nereli? (Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut ne iş yapar?)

09 Mayıs 2018, Çarşamba 15:00
Ozan Korkut kimdir, ne iş yapar, nereli? (Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut ne iş yapar?)

Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut, Mayıs ayı Divan Kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray taraftarları Divan Kurulu toplantısının ardından Başkan Adayı Ozan Korkut'un kim olduğunu yeniden merak etmeye başladı. Ozan Korkut kimdir, kaç yaşında, nereli ve Ozan Korkut ne iş yapar? sorularının cevapları haberimizde. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Ozan Korkut, sarı kırmızılı kulübün Divan Kurulu'nda konuşmasını yaptı. Ozan Korkut bir kez daha Galatasaray'da Başkan adaylığını, Divan Kurulu'nda Divan Kurulu üyelerinin huzurunda açıklarken, dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ozan Korkut'un sözlerinin ardından Galatasaray taraftarları Ozan Korkut'un kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki Ozan Korkut kimdir? Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? sorularının cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Galatasaray Başkan Adayı Ozan Korkut'un konuşması


Ozan Korkut, Galatasaray'da Mayıs ayı Divan Kurulu toplantısında şu açıklamaları yaptı:

Toplamda 20 yılın üzerinde yönetim tecrübesi bulunan bir ekibiz. Bizler buraya bir ekip çalışmasıyla geldik. Hepimizin yüreği Galatasaray için atıyor. Gerçek Galatasaray'ı minik takımda basketbol oynarken 9 yaşında anladım. Galatasaraylılığı sizlerden öğrendik. Sizlerin müsadenizle göreve talibiz. Bizler çok detaylı çalıştık. Tek bir doğru yoktur ama tek bir Galatasaray vardır anlayışıyla çalıştık. Amacımız geleneklerimizi korumak, geleceğe taşımak ve bir sonraki nesile devretmektir. Camia olarak birlik olursak mali sorunlarımızın olmayacağını biliyoruz. 
 

Ozan Korkut kimdir?


Gençlik hareketanın Başkan adayı Ozan Korkut, 2011 ve 2015 yıllarında Turgay Kıran'ın yönetim kurulu listesinde yer alıp göreve talip olmuştu. Ozan Korkut 2011 yılında Turgay Kıran ekibinde yer almış Galatasaray kulübü üyesi.... 44 yaşındaki Korkut, 2011 yılında Galatasaray yönetimine geldiklerinde yapacakları iletişim projelerini anlatıp dikkat çekmişti. Gençlik harekatı kapsamında Ozan Korkut şu anda Galatasaray'ın 4. başkan adayı konumunda. 
Ozan Korkut'un yönetim listesinde kimler var?

Tuncer Hunca
Şener Macun
Burak Elmas
Adnan Öztürk
Fehmi Naci Cansun
Başar S. Yücel
Cem Ersan
Videoyu Oynat
Mete İkiz
Reşit Sinanlı
İsmail Gökhan Esin
Burak Altınbaşak
M. Tuba Toprak Tuncel
Tunca Hazinedaroğlu
Cenk Soyer
Cemal Murat Akar

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"