comScore

Galatasaray Galatasaray

Ozan Kabak'ın menajeri Bayern Münih ile masada

24 Haziran 2019, Pazartesi 18:19
Ozan Kabak'ın menajeri Bayern Münih ile masada

Ozan Kabak'ın menajeri Fazıl Özdemir, Bayern Münih yöneticileriyle görüşmek üzere Münih'e geldi. Genç futbolcunun transferi hakkında konuşulacak. 

FutbolArena Dış Haberler - Ozan Kabak'ın transfer kararını Çarşamba günü açıklaması beklenirken, Alman basınındaki haberlere göre genç futbolcunun menajeri Fazıl Özdemir, Bayern Münih yöneticiyle görüşme yapmak için Münih'e geldi. 

Ozan Kabak'ın menajeri Fazıl Özdemir, Bayern Münih yöneticileriyle Ozan Kabak'ın takımdaki rolü, genç futbolcu hakkındaki planları hakkında görüşecek. Bayern Münih'in Ozan Kabak'ı as takım mı yoksa uzun vadeli bir proje olarak görüp görmediği konusunda konuşacak olan Fazıl Özdemir'in bu görüşme sonrasında Ozan Kabak ile birlikte net karar verecekleri öğrenildi. 
 

Ozan Kabak hangi takıma transfer olacak?


Milan, Bayern Münih, Schalke 04 ve West Ham United'ın transfer gündemindeki Ozan Kabak için karar vakti geldi.  Milan'ın Ozan Kabak presi zirve yaptı, milli futbolcu 4 kulübe de kararını Çarşamba günü bildireceğini iletti.
İtalyan devi Ozan Kabak için 15 milyon euroluk serbest kalma bedelini karşılamaya hazır olduğunu belirtirken, genç stoper de kariyerine hangi takımda sürdüreceğine 26 Haziran günü açıklayacak.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)