comScore

Galatasaray Galatasaray

Ozan Kabak'a Bayern Münih ve Premier Lig'den 3 talip

01 Haziran 2019, Cumartesi 20:22
Ozan Kabak'a Bayern Münih ve Premier Lig'den 3 talip

Stuttgart'ta yeni sezonda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Ozan Kabak'a Bayern Münih dışında Premier Lig'den 3 kulüp talip oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Almanya Bundesliga'da Stuttgart forması giyen Ozan Kabak'ın, takımının küme düşmesi sonrasında kariyerinde hangi kulüpte devam edeceği belirsizliğini koruyor. Sözleşmesinde 15 milyon euro'ya serbest kalır maddesi bulunan genç futbolcuyla Premier Lig'den 3 kulüp ilgileniyor. 


Transfer Haberleri: Ozan Kabak Stuttgart transferi


Galatasaray'daki başarılı performansın ardından Stuttgart'a transfer olan ve burada da Avrupa'nın büyük kulüüplerin dikkatini çeken Ozan Kabak'a Premier Lig'den 3 kulüp talip oldu. Arsenal, Tottenham ve Manchester United'ın izlediği genç futbolcuyu aynı zamanda Bayern Münih'in de takip ettiği öğrenildi. Daily Mail'in haberine göre, Stuttgart'a transfer olmadan önce de Bayern Münih'in izlediği Ozan Kabak için 15 milyon euro verecek olan kulüp takımına transfer edebilecek. 

OZAN KABAK'IN YAPTIĞI SON PAYLAŞIM
“Hedeflerimize ulaşmak için büyük bir mücadele gösterdik ama ne yazık kı istediğimiz şekilde bitirmeye yetmedi. Muhteşem taraftarımız ile Stuttgart'ın ait olduğu yere geleceğine inanıyorum.”

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (19 Şubat 2020)