comScore

Galatasaray Galatasaray

Ozan Kabak satılacak mı? Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması

26 Aralık 2018, Çarşamba 23:42
Ozan Kabak satılacak mı? Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Ozan Kabak için söylediği iddia edilen transfer açıklamasına çok geçmeden yalanlama geldi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer gündemini Ozan Kabak meşgul ediyor. Sarı kırmızılı takımın genç futbolcusu Ozan Kabak, Avrupa'da birçok takımın ilgisini çekerken, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz transfer tekliflerine son noktayı koydu. Mustafa Cengiz'in serbest kalma maddesi ile ilgili yaptığı iddia edilen bir açıklama ise ortalığı karıştırdı.
 

Mustafa Cengiz, Ozan Kabak için ne dedi?


Mustafa Cengiz'in "Ozan Kabak'ın 7.5 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini İngiltere'den teklif gelince öğrendik. Ozan "gidiyorum" dediği an yapacak bir şeyimiz yok. Biz yeni bir stoper alamazsak Ozan'ın gitmesine izin vermeyeceğiz. Bunu nasıl mı yapacağız? Göreceksiniz." açıklaması yaptığı iddia edilmişti. Galatasaray taraftarının sosyal medyada tepkisini çeken Ozak Kabak açıklaması sonrası Mustafa Cengiz'den yalanlama geldi.

Mustafa Cengiz, A Spor'a yaptığı yalanlamada, "Ozan Kabak'ın serbest kalma bedelini İngilizler'den öğrendiğimizi söylemedim, bu iddia yalan. Zaten bu yüzden yeni sözleşme görüşmesi yapıyoruz. Teklif yapıldı ama Ozan'ı satma düşüncemiz yok." ifadeleri kullandı.
 

Ozan Kabak, Cardiff City'e transfer olacak mı?


Son 1 ayda Juventus, Inter, Manchester United ve Manchester City Kulübünün transfer etmek istediğine dair iddiaların çıktığı Ozan için bu kez Cardiff City Kulübünün 9.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında İngiltere Premier Lig ekibine imza atacağı öne sürülmüştü.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!