comScore

Galatasaray Galatasaray

Ostersunds'dan Galatasaray örneği! Arsenal maçı öncesi...

14 Şubat 2018, Çarşamba 17:37

Ostersunds Başkanı Daniel Kindberg, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Arsenal maçı öncesinde Galatasaray'ı örnek gösterdi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde bu yılın flaş takımlarından Ostersunds son 32 turunda Arsenal ile eşleşti. Ostersunds cephesinde kulüp başkanı Daniel Kindberg bu zorlu eşleşme öncesinde açıklamalarda bulunarak, Galatasaray'ı örnek gösterdi. 


Ostersunds - Arsenal UEFA Avrupa Ligi maç haberleri


UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Ostersunds ile Arsenal karşı karşıya gelecek. Bu sezon ön eleme turunda Galatasaray'ı eleyerek büyük sükse yapan Ostersunds'da kulüp başkanı Daniel Kindberg, Arsenal maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

Daniel Kindberg yaptığı açıklamada, "Arsenal'i eleyeceğiz. Buna inancım tam. Galatasaray'ı eleyeceğimizi söylediğim zaman insanlar delirdiğimi söylüyordu. Şimdi tekrar diyorum: Arsenal'i eleyeceğiz. Bu sezon takımın Avrupa kupalarındaki performansından çok memnunum. Bu sayede ismimizi duyurduk." diye konuştu. 
"GALATASARAY GALİBİYETİ SONRASI ÖZGÜVENİMİZ ARTTI"

Daniel Kindberg açıklamalarının devamında ise, "Galatasaray'ı eleyince takımın özgüveninde ciddi bir artış oldu. Eğer Galatasaray'ı eleyebiliyorsak her takıma karşı başarılı olabileceğimizi gösterdik. Grup maçlarında da zorlu rakipler arasında bir üst tura yükseldik." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.