comScore

Galatasaray Galatasaray

Östersunds - Galatasaray maçında Abdullah Öcalan fotoğrafları!

13 Temmuz 2017, Perşembe 21:43
Östersunds - Galatasaray maçında Abdullah Öcalan fotoğrafları!

Östersunds - Galatasaray maçının ikinci yarısında sahaya giren taraftarlar Abdullah Öcalan fotoğraflarıyla tribünlere işaret yapınca sarı kırmızılı futbolcular ve taraftarlar çılgına döndü! 

FutbolArena - Östersunds - Galatasaray maçının ikinci yarısında sarı kırmızılı futbolcuları ve taraftarları sinirlendiren bir olay yaşandı. İsveç takımının maç son bölümlerine doğru 1-0 önde götürdüğü sırada sahaya Abdullah Öcalan fotoğrafıyla giren taraftarlar büyük tepki gördü. 


Östersunds - Galatasaray maçında sahaya taraftar girdi


UEFA Avrupa Ligi'nde Östersunds ile Galatasaray arasında oynanan maçın ikinci yarısında sahaya Abdullah Öcalan fotoğraflarıyla iki taraftar girince oyun kısa süre durdu. Müsabakanın hakemi taraftarların sahayı terk etmesi için bekledi. 

YASİN VE AHMET TEPKİ GÖSTERDİ!
Galatasaraylı futbolcular Yasin Öztekin ve Ahmet Çalık, sahaya Abdullah Öcalan fotoğraflarıyla giren iki taraftarı görünce büyük tepki gösterdi. Maçın hakemine de itiraz eden Galatasaraylı futbolcular bu duruma çok sinirlendi. Sarı Kırmızılı taraftarlar ise devamında "Türkiye" diye bağırdı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Östersunds - Galatasaray maçı öncesi olay


Galatasaray-Östersunds maçı öncesinde statta az önce UEFA'nın isteği üzerine sarı kırmızılı taraftarlara yönelik Türkçe anons yapıldı.

Maç öncesinde zemini sulama çalışmaları sırasında makinelerin oldukları bölgeye doğru çalışması sonucunda ıslanan Galatasaray taraftarları buna sahaya bozuk para atarak tepki gösterdi.
Bunun üzerine statta Türkçe " Bozuk para atmayın ve maçın oynanmasına engel olmayın" anonsu yapıldı.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.