comScore

Galatasaray Galatasaray

Ostersunds futbolcusundan Galatasaray açıklaması: "Herkes havalara uçtu."

20 Ocak 2018, Cumartesi 00:05
Ostersunds futbolcusundan Galatasaray açıklaması:

Galatasaray'ı sezon başında UEFA Avrupa Ligi'nde eleyen Ostersunds'un futbolcusu Papagiannopoulous'tan sarı kırmızılı takımla ilgili açıklamalar geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın sezon başında UEFA Avrupa Ligi'nde elendiği Ostersunds sarı kırmızılı takımla oynadığı maçları hala unutamıyor. Ostersunds'un başarılı futbolcusu Papagiannopoulos İsveç basınına verdiği röportajda Galatasaray ile oynadıkları maçları anlattı. 

 

Galatasaray'ın Ostersunds'a elendiği maç


UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon başında Tudor yönetiminde ön elemelerde Ostersunds'a elenen Galatasaray büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Ostersunds'un zaferi ise İsveç basınında hala yankılanmaya devam ediyor. 
Ostersunds futbolcusu Papagiannopoulos, İsveç basınına verdiği röportajda Galatasaray'la oynadıkları maç hakkında açıklamalarda bulundu. 

"GALATASARAY'I DUYUNCA..."

"Antrenmana giderken Galatasaray ile eşleştiğimizi duyduk. Sonra bir anda herkes sevinçten havalara uçtu. Galatasaray gibi büyük bir takımı elemek inanılmaz bir duyguydu. Ardından final turuna geldik ve sonra gruplara kaldık."

"MÜTHİŞ ÖZGÜVEN KAZANDIK"

Galatasaray çok büyük bir takım. Kurada onlar çıkınca sevindik çünkü kaybedecek bir şeyimiz yoktu. Bir an evvel hazırlıklara başladık. Galatasaray'ı eleyince Avrupa yolculuğumuzda gelecek adına müthiş bir özgüven kazandık."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)