comScore

Galatasaray Galatasaray

Oscar Cabezas: "Galatasaray'a bedava bile giderim!"

29 Ağustos 2020, Cumartesi 19:12
Oscar Cabezas:

Oscar Cabezas, Kolombiya basınına Galatasaray'la sözleşme imzaladığını yalanladı fakat "Kim böyle harika bir takımda oynamak istemez ki?" diyerek sözlerini tamamladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Kolombiyalı savunma oyuncusu Oscar Cabezas, ülke basınına çarpıcı bir açıklamada bulundu. 
Oscar Cabezas şu anda Galatasaray'la sözleşme imzaladığı yönündeki haberleri yalanladı. "Galatasaray'la sözleşme imzalamdım. Bu yalan. Sosyal medyada yayılan bir dedikodu." dedi fakat sözlerinin devamında sarı kırmızılı takıma yeşil ışık yaktı. 
Oscar Cabezas, Galatasaray'la anlaşmadım ama kim böyle harika bir takımda oynamak istemez ki? Bedavaya bile giderim." ifadelerini kullandı. MENAJERİ NE SÖYLEMİŞTİ?
Oscar Cabezas'ın menajeri geçtiğimiz günlerde Kolombiya basınına, "Cabezas şu anda Cali'de. Bildiğim kadarıyla Türkiye'ye seyahati söz konusu değil. Teklifler var. Galatasaray da ilgilenen oyuncular arasında ama herhangi bir anlaşma yok. Çıkan haberler doğru değil. " ifadelerini kullanmıştı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"