comScore

Galatasaray Galatasaray

"Operasyon Mustafa Cengiz'e yapılmadı"

27 Mart 2019, Çarşamba 21:41

Levent Tüzemen A Spor canlı yayına Galatasaray Kongre üyelerine seslendi. 

FutbolArena - Levent Tüzemen, Galatasaray Genel Kurulunda başkan Mustafa Cengiz'in ibra edilmemesi üzerine A Spor'da çarpıcı yorumlarda bulundu. 


Galatasaray Haberleri: Mustafa Cengiz'in ibra edilmemesi


"MUSTAFA CENGİZ'İN DE HATALARI VAR"

Lütfen bir daha düşün Galatasaray kongreleri. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Sayın başkanın başlangıç noktalarıyla geldiği yerdeki en büyük eksikliği şu: Başkan, Galatasaray'a adım attığı ilk gün biz diye başlamıştı. Ben diye devam etti. Bizden ben kısmına geçersen tehlike başlar. Söylemlerde kongre üyelerine hitap ederken hatalar yaptı. Ancak mali kongrede başkan adaylığını koymuş insanların da Galatasaray Başkanını eleştirirken hakaret etmenin anlamı yok. Ben buna da karşıyım. 


"OPERASYON MUSTAFA CENGİZ'E DEĞİL, ADNAN POLAT'A YAPILDI"

Operasyon Mustafa Cengiz değil, Adnan Polat'a yapıldı. Adnan Polat'a yapılan operasyonun arkasında Ünal Aysal ve ekibi başkanlık için hazırdı zaten. 

"MUSTAFA CENGİZ'İN ÜYE YAPTIĞI 391 KİŞİ GELSE ZATEN İBRA EDİLECEKTİ"

Galatasaray'da yapılan yanlıştı ama oy veren ve vermeyen insanlara saygı göstermek lazım. Genelde başkanlık seçimlerinde başkanların seçim ekiplerini geliyor musunuz diye ararlar. 27 kişiyle operasyon olmaz. Mesela sizin üye yaptığınız 391 kişiyi getirseniz ibra oluyorsunuz. Niye gelmediniz diye sorduğumda gelemedik falan dediler. Mahmut Recevik'e sordum. Buradalardı ama geç oldu diye gitmişler. Eğer kongre ise oyuna sahip çıkacaksın. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"