comScore

Galatasaray Galatasaray

Onyekuru'dan Galatasaray açıklaması! "Efsane olmak istiyorum"

01 Mayıs 2020, Cuma 11:39
Onyekuru'dan Galatasaray açıklaması!

Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Henry Onyekuru geleceği hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Henry Onyekuru, Sözcü Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Sarı kırmızılılarda efsane olmak istediğini dile getiren Onyekuru, Fatih Terim'den de övgüyle söz etti.

"SITMA ÇOK KÖTÜ BİR HASTALIK"
"Çok kötü bir hastalık. Fakat biz Afrikalılar alışığız. Bana çok yardımcı olan doktorlarımıza ve sağlık ekibimize teşekkür etmek istiyorum. Hızlı şekilde geri dönmem ve tekrar güç kazanmam konusunda beni yönlendirdiler. Hastanede kaldığım süreç boyunca, tekrar ne zaman ayağa kalkıp takımla antrenmanlara başlayabilirim diye düşündüm. Türkiye'ye futbol oynamak için geldiğimden aklımdaki en büyük soru buydu."

"FATİH TERİM MÜKEMMEL BİR İNSAN"

"Mükemmel bir insan ve mükemmel bir hoca. Benim için bir baba gibi. Böylesi büyük bir kulüpte, genç bir çocuğa oynama fırsatı sundu. Hocamız oynatmanın yanında bana güven de duydu. Bu nedenlerden dolayı ona minnettarım. Koronavirüse yakalandığını duyduğumda çok kötü hissettim. Her gün ayağa kalkması için dua ettim. Abdurrahim Albayrak'ın da tekrar aramıza dönmesi için dua ettim."

"GALATASARAY'DA EFSANE OLMAK İSTİYORUM"

"Fatih Hocamıza teşekkür ederim. Daha önce de söylediğim gibi mükemmel bir teknik adam, bana güveniyor. Daha uzun süre Galatasaray formasını giymek ve burada bir efsane olmak istiyorum. Gelecekte neler olacağını göreceğiz."

"EN SEVDİĞİM YEMEK PİLAV VE TAVUK"

"Kuru'nun bir Türk yemeği olduğunu bilmiyordum. Bir gün maç bittikten sonra yemekte toplanmıştık. O gün bana anlamını açıkladılar. Sosyal medyada insanlar beni fasulye ve pilav resimlerinde etiketliyordu. Buna anlam veremiyordum. Bana o yemek sırasında durumu açıkladılar. Benim de en sevdiğim yemek pilav ve tavuktur."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"