comScore

Galatasaray Galatasaray

Onyekuru için Everton'dan açıklama: "Gelecek sezonda..."

14 Mart 2019, Perşembe 18:22
Onyekuru için Everton'dan açıklama:

Everton Teknik Direktörü Marco Silva, Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Onyekuru'nun geleceğiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın sezon başında kiralık olarak kadrosuna kattığı Onyekuru'nun geleceğiyle ilgili Everton'da Marco Silva'dan açıklama geldi. Onyekuru'nun Everton'a geri dönüp dönmeyeceği konusunda açıklamalarda bulunan Marco Silva, Onyekuru ve diğer kiralık verdikleri oyuncuları takip ettiklerini söyledi. 

Onyekuru'nun İngiltere'de futbol oynamak için çalışma izni alma konusunda yaşanan problemle ilgili konuşan Marco Silva, "Umarım bu sorun çözülecek. Onyekuru'yu yakından takip ediyoruz. Diğer kiralık verdiğimiz oyuncularda olduğu gibi Onyekuru'yu da takip ediyoruz." diye konuştu. 


Galatasaray Haberleri: Onyekuru Galatasaray'da kalacak mı?


Galatasaray'ın ligde oynadığı son Antalyaspor maçında attığı gollerle yıldızlaşan Onyekuru'yu yakından takip ettiklerini söyleyen Marco Silva, "Onyekuru gelecek vadeden bir oyuncu ve onu yakından takip ediyoruz. Yeni sezonda tabi ki düşünüyoruz ama buna şimdi karar vermemiz mümkün değil." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.