comScore

Galatasaray Galatasaray

Ömer Erdoğan: "Stoperde Gedson Fernandes'i beklemiyorduk"

03 Nisan 2021, Cumartesi 22:32
Ömer Erdoğan:

Hatayspor teknik direktörü Ömer Erdoğan, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Hatayspor, Süper Lig'in 32. haftasında Galatasaray'ı 3-0 mağlup etti. Atakaş Hatayspor'un teknik direktörü Ömer Erdoğan, önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi. TRT Spor'a demeç veren Ömer Erdoğan, "Stoperde Gedson Fernandes'i bekliyor muydunuz?" sorusuna  "Açıkçası beklemiyorduk. Ozornwafor oynar diye düşünüyorduk. Bizim için de sürpriz oldu. Ancak biz yine aynı oyun disiplinimizle devam ettik." yanıtını verdi.

ÖMER ERDOĞAN'IN BASIN TOPLANTISI
"Önemli bir galibiyet aldık. Oyuncu kardeşlerime teşekkür etmek istiyorum. Sahada ilk dakikadan itibaren çok disiplinli, istekli, arzulu ve çok iyi konsantre olmuş bir Hatayspor vardı. Bu 15 günlük milli maç arasında oyuncularımızla tamamen analizlerimizi yaparak Galatasaray'ın zaaflarını ve artılarını tespit edip, ona göre çalıştık. Çalışmanın karşılığını almak bizi gerçekten çok mutlu etti. Önemli bir galibiyet. Rakibe bir tane kafa topu dışında neredeyse pozisyon vermedik. Bu da bizim için önemli."

"HAKEM HAKKINDA AÇIKLAMA YAPMAYACAĞIZ"

Bir gazetecinin "Maçta hakemin verdiği kararları nasıl değerlendiriyorsunuz?" şeklindeki sorusu üzerine Ömer Erdoğan, "Hakemlerle ilgili daha önce kendime verdiğim söz vardı. Kulüp olarak da karar aldık. Hakemlerle ilgili herhangi bir yorum yapmak istemiyorum ama oyuncularım sahada kendilerine hakim olarak maçı devam ettirdi. Çünkü çok gereksiz 5-6 sarı kart gördük. Bunun yorumunu inşallah kamuoyu yapar. Biz herhangi bir açıklama yapmayacağız." ifadelerini kullandı.

Son dakika Hatayspor Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"