comScore

Galatasaray Galatasaray

Ömer Bayram: "Lig tescil edilmemeli"

30 Nisan 2020, Perşembe 14:32
Ömer Bayram:

Galatasaray'da başarılı bir sezon geçiren Ömer Bayram, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcu Ömer Bayram, ülke basınından Voetbal'a özel bir röportaj verdi. Süper Lig'de şampiyonluk yaşamak istediğini belirten Ömer Bayram, ligin tescil edilmesini istemediğini ve normal sezonunun tamamlanması gerektiğini ifade etti.

"DIŞARI ÇOK FAZLA ÇIKMIYORUM"
"Karım ve çocuğum yanımda. Çocuğum zaten bana yeterince enerji veriyor. Onunla ilgileniyorum. Sadece biraz temiz havaya ihtiyacım oluyor. O zaman da aşağı iniyoruz. Onun dışında dışarı çıkmıyorum. Her yerde koronavirüs konuşuluyor. TV, internet, her şey korona. Bundan kaçamazsınız, sürekli düşünmek zorunda kalıyoruz."

"HAYALİNİ KURDUĞUM KULÜPTEYİM"

"Galatasaray'da zor bir başlangıç yaptım. Seviyenin benim için yüksek olduğunu hiç düşünmedim. Yeteneklerim var, olmasa Galatasaray'a gelemezdim. Hollanda'da oynarken Şampiyonlar Ligi maçlarını izlemeye giderdim. Tüylerim diken diken olurdu. Benim için uzak bir hayaldi. Fakat şimdi hayal ettiğim kulüple, Şampiyonlar Ligi'nde oynayabiliyorum. Modric ve Ramos ile forma değiştirebildiğim için şanslıyım. PSG maçında Verratti'nin formasını aldım. Ama evet, bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde iyi sonuçlar alamadık."

"GALATASARAY'IN TARAFTARI DÜNYA ÇAPINDA"

"Galatasaray'ın çok fazla taraftarı var. Bu konuda dünya çapında zirvede. Şampiyonlar Ligi'nde gittiğimiz her yerde taraftarlarımız vardı. Bir kere odama bile geldiler. Oteldeydim, güvenlik görevlilerini atlatıp odamın kapısını çaldılar. Kapıyı açtım, 16-17 yaşındaki çocuklar benimle tanışmak için gelmişti."

"LİGİN TESCİL EDİLMESİNİ İSTEMİYORUM"

"Ligde 8 maçımız var ve şampiyonluk şansımız devam ediyor. Ligin bitirilmesinden yanayım. Normal sezon tamamlanmalı. Hollanda'da olduğu gibi lig tescil edilmemeli. Kişisel olarak iyi bir sezon geçirdim ve şampiyonlukla kapatmak istiyorum."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!