comScore

Galatasaray Galatasaray

Olay! Gaziantep Asbaşkanı: "Galatasaray'dan bize saldırı oldu"

22 Haziran 2020, Pazartesi 00:27
Olay! Gaziantep Asbaşkanı:

Gaziantep FK Asbaşkanı Müslüm Özmen, Galatasaray maçının ardından gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 28. haftasında oynanan Galatasaray-Gaziantep FK maçının ardından olay açıklamalar geldi. Gaziantep FK Asbaşkanı Müslüm Özmen, Galatasaray cephesinden Necati Ateş'in yardımcı antrenörlerinin üzerine yürüdüğünü ve saldırı girişiminde bulunduğunu söyledi.

Beyaz TV'ye konuşan Gaziantep AS Başkanı Müslüm Özmen şu ifadeleri kullandı: 
"HAKEM TAKDİR HAKLARINI GALATASARAY'DAN YANA KULLANDI"

İptal edilen golde, bir takım faullerde Galatasaray lehine çalındı. İnanılmaz şekilde oyunu soğuttular. Ona hiç bakmadınız. Yedek kulübesinde 4 kişi birden maçı idare ediyorlar. Bizden biri kafasını çıkardığında hemen uyarıyorlar. 

"NECATİ HOCA YARDIMCI HOCAMIZIN ÜZERİNE YÜRÜDÜ"

Tartışmalar esnasında Necati hoca bizim yardımcı hocanın üzerine yürümeye kalktı. Atlayıp dövmeye geldi. Galatasaray'da Necati hoca bizim yardımcı hocanın üzerine yürümeye kalktı. Atlayıp dövmeye geldi. Sağ olsun sağduyulu Galatasaraylı arkadaşlar ve güvenlik yetkilileri engelledi. Ben Necati hocayı gördüm.

"BİZE ŞAMPİYON MU OLACAKSINIZ DEDİLER?"

Tabi bunlar maç heyecanıyla olabilecek şeyler. Bize şu tepki çok yanlış. Şampiyon mu olacaksınız dediler? Bazı Galatasaray yöneticiler, hem aşağıda teknik heyette oturanlar. Böyle bir algı var. Ben bırakacağım mı maçı? Banane! Ben puan almak zorundayım. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!