comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'un dikkat çektiği detay: "Biz daha iyisini yaparız"

18 Ocak 2023, Çarşamba 00:53
Okan Buruk'un dikkat çektiği detay:

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Alanyaspor maçının ardından "Rakibe fazla pozisyon verdik. Oyunu kontrol edemediğimiz anlar oldu. Ancak günün sonunda önemli olan turu geçmekti ve kazanma alışkanlığımızla devam ediyoruz. Oyundaki eksiklerimizi giderip daha iyisini yapabilecek güçte bir takım olarak bunu yapacağız." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası'nda Alanyaspor'u 2-1 yenerek çeyrek finale yükseldi. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Bugün en çok rahatsız olacağım şey rakibimize verdiğimiz pozisyonlar. Zaman zaman oyunun kontrolünü kaybettik. Ancak günün sonunda istediğimiz tura ulaştık. Lig ve kupada bu seriyi devam ettirmek istiyoruz. Kazanarak devam etmek istiyoruz. Oyun olarak da daha iyisini yapabilen bir takımız biz. Galatasaray camiasının birlikteliği bize başarıyı getirecek. Dediğim gibi bundan daha iyisini yapabilecek gücümüz var ve daha iyisini de yaparız. 

Galatasaray taraftarlarına da destekleri için teşekkür eden Okan Buruk, "Bizi hiç yalnız bırakmayan Galatasaray taraftarı dünyanın her yerinde. Galatasaray bir dünya markası. Türkiye'nin en çok şampiyon olan takımı. Türkiye'nin en çok yıldıza sahip olan takımı. Hedefimiz nice şampiyonluklar." dedi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena!'da

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!