comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'tan transfer açıklaması

03 Eylül 2023, Pazar 01:41
Okan Buruk'tan transfer açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Gaziantep FK maçının ardından transfer konusunda, "Transfer çalışmaları sürüyor. Erden bey büyük mesai veriyor. Avrupa'da transferin kapanması bizim için avantajlardan biri. Yüksek fiyatların aşağı çekilmesi. Bekleme nedenlerimizden biri de buydu. Şampiyonlar Ligi bütçemizde yer açtı. Her şey planlı gidiyor bizde" ifadelerini kullandı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'de deplasmanda Gaziantep FK'yı 3-0 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"Hem sonuç hem oyun anlamında maç istediğimiz gibi geçti. İnşallah yolumuza geçen seneki gibi kazanarak devam edeceğiz. Bu sene Avrupa ile birlikte uzun ve zor bir sezon bizi bekliyor. Hazırlık sürecindeyiz. Gün gün, hafta hafta ilerliyoruz." 

TRANSFER AÇIKLAMASI

"Kimse merak etmesin. Geçen seneki kadromuzu koruduk zaten. Üstüne iyi oyuncular aldık. Herkes rahat olsun. Erden bey, kulübümüz, başkanımız, yönetimimiz gerekli çalışmayı yapıyor.  Transfer çalışmaları devam ediyor. Erden bey büyük mesai veriyor. Avrupa'da transferin kapanması bizim için avantajlardan biri. Yüksek fiyatlarınh daha aşağı çekilmesi. Bekleme nedenlerimizden biri de buydu." 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!