comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'tan sosyal medya göndermesi

19 Ekim 2022, Çarşamba 23:43
Okan Buruk'tan sosyal medya göndermesi

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Kastamonuspor maçının ardından rakibe saygı duyarak 90 dakika aynı konsantrasyonla oynadıklarını söylerken, geniş ve iyi kadronun haftada tek maç oynamalarından dolayı kendilerini zorladığını dile getirdi. 

FutbolArena - Galatasaray, Türkiye Kupası'nda Kastamonuspor'u 7-0 mağlup ederek bir üst tura yükseldi. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından A Spor'a açıklamalarda bulundu. 
"Geniş bir kadro için haftada tek maç zor oluyordu. Daha az süre alan oyuncularımız bugün isteklerini sahaya koydular, rakibe saygı duyup ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. İstediğimiz oyun anlayışını sahaya koymaya çalıştılar. "Elimizde çok fazla oyuncu var. Zorlanıyoruz. Geniş bir kadromuz var. Avrupa kupası yok. Geçen seneki 13'üncülük hiç beklenmeyen bir şey. Bundan sonraki haftalarda yine kadroda zorlanacağız." 

BASIN TOPLANTISINDAKİ AÇIKLAMALARI

Okan Buruk basın toplantısında kadroyla ilgili göndermede bulunurken, "O oynasın, öbürü oynasın. Herkesin Galatasaray'a dair 11'i var. Bazen sosyal medyada 2 Türk'lü kadro kuranlar oluyor. Galatasaray takımıyla ilgili herkesin fikri var. Kafa bulandırmak isteyen insanların işlerine yarayan bir şey. alatasaray, bu senenin en iddialı takımlarından biri. Bu kadar bir iddialı takımı karıştırmak için birçok şey yapılıyor. Özellikle kaybettiğimiz zaman bunlar ortaya çıkıyor. Ancak biz bunu sezon başında bekliyorduk. Evet, son maçta bize yakışmayan bir futbol ortaya koyduk. Oyuncularımla da bunu konuştum. Bugün olumlu bir tepkiler vardır. Bunu pazar günü oynayacağımız lig maçına da taşıyacağız." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!