comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'tan Selahattin Baki'ye yanıt

04 Mart 2024, Pazartesi 03:36
Okan Buruk'tan Selahattin Baki'ye yanıt

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki'nin Süper Kupa finalindeki yabancı hakem çağrısına ""Fenerbahçe'nin yabancı hakemle ilgili talebi olmuş. Farklı bir düşünce, hesap mı var bilemiyoruz. Biz Türk hakemlerine güveniyoruz. Türk hakemlerinin en iyisini yapabileceğini biliyoruz. Onlarla birlikte işin devam edeceğini düşünüyoruz." yanıtını verdi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 28. haftasında deplasmanda oynadığı derbi maçta Beşiktaş'ı 1-0 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk derbinin ardından açıklamalarda bulundu. 
DEĞERLENDİRME:

Çok odaklanmıştık. Dün toplantı yaptık. İnancımızı, birliğimizi gösterdik. Taraftara olan borcumuz vardı. Onlara hep borçluyuz. Oyuncularım iyi konsantre oldu. Çok net pozisyonlar vermedik. 1-2 pozisyon verdik. Onun dışında ataklarımız vardı. Doğru tercihleri yapabilseydik maçı erken bitirebilirdik. Beşiktaş deplasmanı çok zor. Muhteşem bir taraftar var. Özellikle bu atmosferde oynamak gerçekten çok zor. Benim oyuncularım da bu tür atmosferlerde oynamayı daha çok seviyor. 

SELAHATTİN BAKİ'NİN SÜPER KUPA FİNALİNDEKİ YABANCI HAKEM ÇAĞRISINA CEVAP:

Okan Buruk'a basın toplantısında Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki'nin Süper Kupa finali için yabancı hakem başvuru çağrısı soruldu. Okan Buruk, "Fenerbahçe'nin yabancı hakemle ilgili talebi olmuş. Farklı bir düşünce, hesap mı var bilemiyoruz. Biz Türk hakemlerine güveniyoruz. Türk hakemlerinin en iyisini yapabileceğini biliyoruz. Onlarla birlikte işin devam edeceğini düşünüyoruz. Dünyada birçok yerde yabancı hakem yer alıyor. Bazen Türk hakemlerinin hakkı yeniyor. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'ndeki hakemleri gördükten sonra kimse kusura bakmasın bizim Türk hakemlerimiz çok daha iyi. Onların da güvene ihtiyacı var." şeklinde yanıt verdi. 
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!