comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'tan penaltı açıklaması

26 Eylül 2023, Salı 22:56
Okan Buruk'tan penaltı açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, İstanbulspor maçının ardından kaçan penaltıyla ilgili olarak, " Kerem ve Icardi'nin uzun zamandır kendi aralarında planladıkları bir şeydi. Geçen sene de birkaç maçta konuşmuşlardı. Bugün denediler. Penaltı kaçabilir. Oyuncularımın yanındayım. Hiç önemli değil." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'de erteleme maçında İstanbulspor'u 1-0 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Maçı erken bitirebilirdik. Erken bitirseydik daha iyi olacaktı belki de. Üst üste maçlar oynuyoruz. Daha erken oyundan alacağımız oyuncular, planlarımız var. Ancak yine de kazanmaya devam ediyoruz. Kazanmak önemli. Üstün oynadık. Çok farklı bir galibiyet alabilirdik. 

PENALTI AÇIKLAMASI

Penaltı konusu Kerem ve Icardi'nin uzun zamandır kendi aralarında planladıkları bir şeydi. Geçen sene de birkaç maçta konuşmuşlardı. Bugün denediler. Penaltı kaçabilir. Oyuncularımın yanındayım. Hiç önemli değil. Penaltı konusunu rakibimize karşı yapılmış bir saygısızlık olarak anlaşılmasını istemiyorum. Oyuncularım da aynı şekilde. Kesinlikle böyle bir şey yok. Dediğim gibi geçen sene de çok zorlu maçlarda bunu denemek istediler. Onların düşünceleriydi."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!