comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'tan Okan Kocuk'a destek: "Ona güveniyoruz"

06 Aralık 2022, Salı 23:15
Okan Buruk'tan Okan Kocuk'a destek:

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Villarreal maçının ardından ilk yarıda kaleci Okan Kocuk'a yönelik protestolarla ilgili olarak, "Bunlar üzücü ama taraftarlarımızdan destek olmalarını rica ettim. Okan'a güveniyoruz. Her kalecinin başına gelebilir. Okan'a ihtiyacımız var." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray hazırlık maçında Villarreal'e 4-3 mağlup oldu. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"MAÇA İYİ BAŞLADIK AMA..."

Aslında oyuna iyi başladık. 1-0 sonrası çok erken 2. golü yedik. Devamında 3. gol. Oyunun karşılığına baktığımızda kalemize gelen her top bu anlamda gol oldu. Sonrasında risk aldık. Risk aldığımız dönemlerde rakibimize pozisyonlar verdik. Hazırlık maçı da olsa kazanmak istiyoruz. Hatalarımızı görüyoruz. Oyuncuları değişik bölgelerde kullanmaya çalışıyoruz. Bugün akademiden gelen oyuncuların performansını bugün için kar olarak aldık. 

"YUNUS AKGÜN'ÜN DURUMU MR'DAN SONRA BELLİ OLACAK"

Yunus Akgün ile konuştum. MR'a gidecek. Sonra netleşecek. Dizinde ufak bir ağrı hissetti. MR'dan sonra belli olacak. Çok ciddi bir ağrısı yok ama bir şey hissettiğini söyledi dizinde. MR'dan sonra netlik kazanır. İnşallah önemli bir şey yoktur. 

"OKAN KOCUK'A GÜVENİYORUZ ONA İHTİYACIMIZ VAR"

Okan Kocuk'un protesto edilmesi üzücü. Uzun zaman oynamayıp üst üste oynamak kaleciler için zordur. Bu tür şanssızlıklar olabilir. Her kalecinin başına geçebilir. Okan'a destek olacağız. Taraftara da rica ettim. İkinci yarı gayet iyi oynadı."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!