comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'tan Icardi - Real Madrid sorusuna yanıt

25 Kasım 2023, Cumartesi 22:45
Okan Buruk'tan Icardi - Real Madrid sorusuna yanıt

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Icardi - Real Madrid  haberleriyle ilgili gelen soruya, ""Icardi Galatasaray'ı çok seviyor. Galatasaray için fedakarlık yapıyor. Galatasaray, Icardi'yi seviyor. Türkiye, Icardi'yi çok seviyor. Icardi bir nesli Galatasaraylı yapma yolunda önemli işlere imza attı. Burada çok mutlu. Gerçek olup olmadığını bilmediğimiz haberlere çok fazla değerlendirmiyorum. Ayrıca daha Kasım ayındayız." yanıtını verdi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 13. haftasında sahasında Alanyaspor'u 4-0 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
DEĞERLENDİRME:

Maçın başından sonuna kadar bütün oyuncularımız aynı mantaliteyle oynadı. Bu bizim için çok önemli. Skoru almamıza rağmen aynı ciddiyetle devam ettik ve böyle maçı bitirdik. Sonlandırmada problem yaşıyorduk. Bugün bir nebze bunu kırdık. Mutluyuz. Tek üzücü yanı Davinson Sanchez'in ayağında ağrısı oldu. İnşallah önemli bir şeyi yoktur."

İCARDİ - REAL MADRİD HABERLERİNE YANIT

"Icardi Galatasaray'ı çok seviyor. Galatasaray için fedakarlık yapıyor. Galatasaray, Icardi'yi seviyor. Türkiye, Icardi'yi çok seviyor. Icardi bir nesli Galatasaraylı yapma yolunda önemli işlere imza attı. Burada çok mutlu. Gerçek olup olmadığını bilmediğimiz haberlere çok fazla değerlendirmiyorum. Ayrıca daha Kasım ayındayız."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!