comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk'tan Galatasaray ve Fenerbahçe yanıtı: 'Hayalim'

05 Haziran 2022, Pazar 15:35
Okan Buruk'tan Galatasaray ve Fenerbahçe yanıtı: 'Hayalim'

Okan Buruk, "En büyük hayaliniz Galatasaray teknik direktörlüğü mü?" sorusuna "Galatasaray takımının hocası olmak benim şu anda çok istediğim, hayal ettiğim bir yer." yanıtını verdi.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörlüğü için adı geçen Okan Buruk, NTV'de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Okan Buruk, "Fenerbahçe'den teklif gelse çalışır mısın?" sorusuna verdiği yanıtlarla dikkat çekti.

SORU: "FENERBAHÇE'DEN TEKLİF GELSE ÇALIŞIR MISIN?"
"En doğru yerin ait olduğunuz kulüpler olduğunu, orada daha başarılı olacağınızı, insanların size daha yakın olacağını düşünüyorum. Benim için teknik adamlık olarak en doğru yer Galatasaray. 

"KENDİMİ FENERBAHÇE HOCASI OLARAK GÖREMİYORUM"

"Kendimi Fenerbahçe hocası olarak o statta göremiyorum. Onu hissedemiyorum. O farklı bir şey. Belki Fenerbahçe taraftarının da içine sinmeyecek. Kendimi Galatasaray kulübesinde hayal ediyorum. Benim için en doğru eşleşme olduğunu düşünüyorum."

SORU: "EN BÜYÜK HAYALİNİZ GALATASARAY HOCALIĞI MI?"

Ardından "En büyük hayaliniz Galatasaray teknik direktörlüğü mü?" sorusunu yanıtlayan Okan Buruk: "Galatasaray takımının hocası olmak benim şu anda çok istediğim, hayal ettiğim bir yer." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!