comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk: "Uzun zamandır şampiyonluk şarkıları söylüyoruz"

19 Nisan 2023, Çarşamba 01:39
Okan Buruk:

Galatasaray Teknik Dİrektörü Okan Buruk, Alanyaspor galibiyetinin ardından, "İlk yarıda çok iyi değildik ama ikinci yarı ofansif anlamda çok daha etkiliydik. İnandığımız yolda ilerliyoruz." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 30. haftasında deplasmanda Alanyaspor'u 4-1 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
İlk yarıdaki üretkenliğimiz iyi değildi. Daha iyi olabilirdik. Golü bulduk ama devre arasındaki konuşmalarımızda bunu değiştirmek istiyorduk. Disiplinden hiç kopmadık. Önde baskımıza devam ettik. Rakibimize fırsat vermedik. Yine verilere baktığımızda hücumda çok olumlu işler yaptık. Oyuncularıma, taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. İnandığımız yoldayız. Galatasaray taraftarının takıma olan güveni, inancı çok önemli, çok değerli. En iyisini sunmaya çalışıyoruz."

Okan Buruk basın toplantısında taraftarların şampiyonluk şarkıları söylemeleri ve soyunma odasındaki atmosferle ilgili gelen soruya, "Uzun zamandır şampiyonluk şarkılarını söylüyoruz. Sezon başı da, şu anda hedefimiz şampiyonluk. Futbol olarak da insanların takdirini aldık. Aynı şekilde devam etmek için çalışmalarınıız sürdüreceğiz." dedi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!