comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk: "Tarih yine şampiyon Galatasaray'ı yazacak"

27 Mayıs 2024, Pazartesi 17:38
Okan Buruk:

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, şampiyonluğun ardından "Tarih yine şampiyon Galatasaray'ı yazacak. Hedefimiz gerçek 5. yıldız. Bizde her şeyin gerçeği var. Şampiyonluğun da gerçeği, yıldızın da gerçeği bizde var." açıklamalarını yaptı. 

FutbolArena - Süper Lig'de 2023/24 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk, şampiyonluğun ardından açıklamalarda bulundu. 

OKAN BURUK'UN AÇIKLAMALARI
"17 maçlık galibiyet serisi... Birçok rekoru kıran oyuncularıma teşekkür etmek istiyorum. Başkanımıza, yönetim kuruluna hepsine çok teşekkür etmek istiyorum. Çok önemli bir iş başardık. Şampiyonluk, bu sene her zamankinden daha zordu. O yüzden kazandığımız ve şampiyon olduğumuz için çok mutluyum. Bir hafta sevineceğiz. Ondan sonra yeni sezonun planlamasını yapacağız. Tekrardan ne yapabiliriz, daha iyi nasıl olabiliriz' Bunu düşüneceğiz. Hedefimiz 5. yıldız, 25. şampiyonluk. 2023'te 23. şampiyonluktu, 2024'te 24. şampiyonluk. Hedefimiz 2025'te 25. şampiyonluğu yaşayıp gerçek yıldızları takabilmek. "Tarih yine şampiyon Galatasaray'ı yazacak. Hedefimiz gerçek 5. yıldız. Bizde her şeyin gerçeği var. Şampiyonluğun da gerçeği, yıldızın da gerçeği bizde var." 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!