comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk: 'Oyun kültürümüz oluşuyor'

11 Eylül 2022, Pazar 22:33
Okan Buruk: 'Oyun kültürümüz oluşuyor'

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Kasımpaşa galibiyetinin ardından "Oyuna hakimdik. Skor daha farklı olmalıydık. Her geçen gün takımımız gelişiyor ve oyun kültürümüz oluşuyor." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 6. haftasında deplasmanda Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
OKAN BURUK'UN AÇIKLAMALARI

"1. dakika net pozisyon kaçırarak başladık. Geriye düştük ama çok fazla net pozisyona girmiştik. İlk yarı özellkle çok fazla top getirdik. 1-1'i yakalamak ve sonra oyuna hakim olmak önemli. Maçın bütün bölümünde hakimdik. İstekli ve arzuluyduk. Top bizdeyken iyi hücum yaptık. Rakibimize çok net gol pozisyonları vermedik. Çok fazla gol kaçırdık. Skor daha farklı olmalıydı. Ofansif anlamda TV başında izleyenlere çok güzel maç seyrettirdik. Biraz da Cuma günü oynayacağımız maçı düşünerek değişikliği ona göre yaptık. Maçın sonu 3-2 oldu. 3-3 olur mu korkusu yaşadık ama o bölümde bile net pozisyonlar kaçırdık. Oyun olarak iyi şeyler yaptık. Takım olarak gelişiyoruz. Fiziksel olarak gelişiyoruz. Şimdi Cuma günü kendi sahamızda oynayacağımız maçı düşüneceğiz. 

MAÇ SONU OKAN BURUK'UN OĞLU ALİ YİĞİT BURUK (BEYAZ TV)

Galatasaray taraftarı beni maç sonu 3'lüye çağırdı. Çok mutlu oldum. Kalbim küt küt attı. Çok güzel şeyler hissettim. Şampiyon olacağız bu sene

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!