comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk: "Kötü zemin oyunu etkiledi"

07 Ekim 2023, Cumartesi 21:55
Okan Buruk:

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Antalyaspor galibiyetinin ardından "Klasik olacak ama çok kötü bir zemin vardı. Ayrıca sıcaklık ve nem oyunun kalitesini düşürdü. Üst üste maçlarda yorgunluklarımızı gördük. Genel olarak top bizdeydi. İyi bir takıma karşı kazandık." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 8. haftasında deplasmanda Antalyaspor'u 2-0 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
OKAN BURUK'UN AÇIKLAMALARI

Klasik olacak ama çok kötü bir zemin vardı. Ayrıca sıcaklık ve nem oyunun kalitesini düşürdü. Üst üste maçlarda yorgunluklarımızı gördük. Genel olarak top bizdeydi. Net pozisyonlara girdik. 1-0'ken rakibimize net fırsat verdik. İyi bir takıma karşı kazandık. "Rakiplerimiz bize karşı iyi hazırlanıyor. Bu gayet normal. Hem dinlenme, hem hazırlanma süreleri oluyor. Biz ise oradan oraya gide gele yoğun maç temposundayız. Kazanarak devam ediyoruz.

Okan Buruk Hakim Ziyech'in durumuyla ilgili olarak ise "Hakim Ziyech ayağını denedi. Ufak bir ağrı olunca riske etmek istemedik. Uzun süre oynamadılar. Üst üste maç temposuna alışık değiller. Ancak çabuk geçecek şekilde olacağını düşünüyoruz. Milli takım arasından sonra bizimle olacağını düşünüyoruz" şeklinde konuştu. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!